آخرین اخبار

تاریخ : 14. مرداد 1395 - 17:45   |   کد مطلب: 935
نوجوان ورزشکار زیرکوهی گفت: هیچگاه دست از تلاش بر نمی دارم تا به اهدافم برسم.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فهیمه پردلی  متولد 1377 درشهر حاجی آبادو دانش آموزسال سوم متوسطه رشته تجربی ،اولین بانوی زیرکوهی که توانسته به همراه تیم استان در مسابقات کشوری شرکت کند.

وی علاوه براینکه در زمینه های قرآنی ،فرهنگی و ورزشی توانسته است به مقام های استانی و کشوری  دست پیدا کند، در زمینه ی تحصیلی موفق بوده و توانسته است معدل برتررا دربین فرزندان پرسنل سپاه کل کشورکسب نماید.

این دختر نوجوان و موفق زیرکوهی پیش از این به نمایندگی از استان خراسان جنوبی در رشته های طناب کشی و هفت سنگ در مسابقات کشوری شرکت کرده و توانسته مقام های اول و دوم را کسب نماید.

وی همچنین مقام های زیادی بهمراه تیم والیبال شهرستان در مسابقات مختلف کسب نموده است.

هیچگاه دست از تلاش برنمی دارم

پردلی  در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، بیان کرد: با تمام پيشرفتي كه دراين سال‌ها داشته ام اما هنوز نتوانسته ام به تمام آرزوهايم دست يابم، شايدچند سال آینده به چشم اندازي كه ترسيم كرده ام برسم ولی هیچگاه دست از تلاش بر نمی دارم تا به اهدافم برسم.

بانوی موفق زیرکوهی تصریح کرد  : اعتقاد و ایمان قلبی به خدا، صبر و پشتکار و لطف الهی همیشه همراه من بوده است وبه اعتقاد من تلاش و پشتکار، مثبت اندیشی و انرژی مثبت دادن، تشویق های پدر ومادر همیشه موفقیت را به دنبال دارد.

پردلی  افزود: باید به همه جنبه های زندگی توجه کنیم تا در تمام ابعاد زندگی موفق باشیم، هیچگاه در کارتان نگویید مشکل است، مشکلات وجود ندارند بلکه مسائلی هستند که هر کدام راه حلی دارند، یک آدم موفق از این مسائل و موانع نمی هراسد و  من موانع را یک موهبت می دانم.

وی بیان کرد: برای ورود به یک کار اول باید اندیشه آن را در خود ایجاد کرد، در واقع باور کنیم که می توانیم، بعد آن را به هدف تبدیل و با جدیت و پشتکار به سمت آن حرکت کرد که قطعا به نتیجه خواهد رسید.

پردلی خاطرنشان کرد: قطعا رسیدن به هر هدفی مستلزم یک برنامه ریزی منسجم و حساب شده می باشد که البته برای اینکه یک برنامه مثمرثمر واقع شود باید اولا براساس توانایی و شرایط فردی هر شخص بوده و ثانیا در اجرای برنامه جدیت و استمرار وجود داشته باشد .

وی بیان داشت : مصمم بودن در هدف ،خودباوری و اعتماد به نفس ، توکل به خداوند متعال ، تلاش مستمر ، تمرین و تکرار و دعای خیر پدر و مادرم ازعومل پیشرفت و رمز موفقیت من در زمینه های ورزشی فرهنگی وقرآنی بوده است.

این بانوی موفق ورزشکاربا بیان اینکه زیرکوه گنجینه ای گرانبها از استعدادهای نهفته است خطاب به مسئولین شهرستان گفت: از مسئولین می خواهم که نگاه ویژه ای به جوانان این شهرستان داشته باشند و امکانات ورزشی را بیشتر کرده، به خصوص سالن های ورزشی جهت اعزام تیم های بانوان را فراهم آورند، همچنین از تیم های پایه حمایت کنند به امید اینکه شاهد موفقیت روز افزون جوانان این شهرستان باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: شهدا جانشان را در سبد اخلاص گذاشتند و در راه خدا اهدا کردند و قهرمانی که تمام تلاشش را می کند که پرچم کشورش را به اهتزاز در بیاورد به نوعی راه شهدا را دارد ادامه می دهد  من نیز امیدوارم بتوانم روزی باعث به اهتزاز درآمدن پرچم کشور و سرافرازی مردم سرزینم بشوم.

دیدگاه‌ها

ان شاالله همیشه موفق باشی

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.