آخرین اخبار

تاریخ : 30. دى 1399 - 12:12   |   کد مطلب: 3583
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
آموزش در مدارس استان، اختیاری است
مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت:هیچگونه الزامی برای حضور دانش آموزان در کلاس درس و مدارس نخواهد بود و خانواده ها می توانند فرزندان خود را به صورت دلخواه به کلاس‌های درس بفرستند.

به گزارش زیرکوه نیوز، محمد علی واقعی ، مدیر کل اموزش و پرورش استان ظهر امروز درحاشیه برگزاری شورای آموزش وپرورش مناطق مرزی استان در شهرستان زیرکوه گفت:  بر اساس آخرین تصمیم ستاد ملی کرونا مقرر شد در مدارسی که جمعیت دانش آموزان زیر ۵۰ نفر باشد مدارس با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و با ظرفیت حداکثر ۱۰ دانش آموز بازگشایی شود.

وی خاطرنشان کرد:همچنین در خصوص در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش و مدارسی که کلاس‌های آنها به صورت عملی برگزار می شود مقرر گردید این مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداکثر ظرفیت ۱۰ دانش آموز دایر گردد.

واقعی گفت:علاوه براین پایه‌های اول و دوم ابتدایی در کلیه مدارس و کلیه شهرستان های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و باز هم با ظرفیت حداکثر ۱۰ دانش آموز دایر خواهد شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان داشت:هیچگونه الزامی برای حضور دانش آموزان در کلاس درس و مدارس نخواهد بود و خانواده ها می توانند فرزندان خود را به صورت دلخواه به کلاس‌های درس بفرستند.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.