آخرین اخبار

تاریخ : 30. دى 1399 - 12:07   |   کد مطلب: 3582
امام جمعه زیرکوه در شورای آموزش و پرورش مناطق مرزی:
با رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم
امام جمعه زیرکوه گفت: به برکت نظام و خون شهدا و تلاش همه دولتمردان کارهای خوبی انجام شده که جای شکر دارد اما تا نقطه مطلوب هنوز زیاد فاصله داریم .

به گزارش زیرکوه نیوز،حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در شورای آموزش وپرورش مناطق مرزی استان گفت: بهترین سرمایه ما مردم زیرکوه و بزرگترین سرمایه ما ولایتمداری مردم شهرستان است.

وی تصریح کرد: روند اتحاد و انسجام در زیرکوه حاکم است و سوغات این شهرستان اتحاد و انسجام و همدلی است.

امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد: زیرکوه سرزمین نخبه پروری است و نخبگان بسیار خوبی در شهرستان زیرکوه داریم.

مرتضائی نیا اذعان داشت: به برکت نظام و خون شهدا و تلاش همه دولتمردان کارهای خوبی انجام شده که جای شکر دارد اما تا نقطه مطلوب هنوز زیاد فاصله داریم .

وی تاکید کرد:آنچه تاکید داریم لزوم توجه به مسائل پرورشی است و باید همه تلاش،کنیم تا یک انسان شایسته تحویل جامعه بدهیم.

توجه بیشتری به مناطق مرزی شود

عربشاهی فرماندار زیرکوه نیز در شورای آموزش وپرورش مناطق مرزی استان گفت:

 آموزش و پرورش در یکسال اخیر به جهت شیوع ویروس کرونا دوران سختی را گذراند ولی تجربه نشان داد که بسیاری از مشکلات با  درایت، هوشمتدی و همدلی بین دستگاه های اجرایی حل می شود.

 کرونا فشار زیادی وارد کرد اما حمایت های ائمه جمعه و جماعات التهاب را کم کرد ولی هنوز نگرانی هایی در حوزه آموزش و پرورش داریم.

نگاهی که معمولا در آموزش و پرورش شهرستانها حاکم است نگاه سیاسی است اما ما سعی کردیم در حوزه آموزش و پرورش نگاه سیاسی را به صفر برسانیم و خوشبختانه این نگاه در زیرکوه وجود ندارد و هم و غم ما صرفا آموزش و پرورش است.

 به همان میزان که مرزی هستیم به همان میزان از مرکز استان و امکانات دور هستیم . امیدواریم توجه بیشتری به شهرستانها و مناطق مرزی بشود

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.