آخرین اخبار

تاریخ : 2. آبان 1397 - 10:48   |   کد مطلب: 3369
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ،همایش دوچرخه سواری دانش آموزان شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش،به همت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان، همایش دوچرخه سواری دانش آموزان شهر حاجی آباد زیرکوه برگزار شد.

در این همایش بیش از 100 دانش آموز دبیرستانهای شهید رحمانی و نمونه شهید ناصری حاجی آباد، مسیر گلزار شهدای گمنام حاجی آباد تا میدان آتش نشانی را پیمودند.

دانش آموزان دوچرخه سوار با حضور در گلزار شهدای گمنام ضمن قرائت فاتحه با آرمانهای شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

مدیر  آموزش و پرورش زیرکوه در جمع دانش آموزان دوچرخه سوار ، با تاکید بر ترویج فرهنگ دوچرخه سواری،اظهارداشت:دانش آموزی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کند نیاز به فعالیت در بعد جسمی نیزدارد و پرداختن به فعالیت های ورزشی می تواند دانش آموزان را در راه درس خواندن بهتر یاری دهد.

علیرضا مهدی پور با بیان اینکه عقل سالم در بدن سالم است، ادامه داد:وقتی دانش اموز ورزشکار باشد و فعالیت ورزشی انجام دهد در سلامت جسمی و روحی او هم تاثیرگذار خواهد بود و قطعا در فعالیت های درسی نیز تاثیر خود را نشان خواهد داد.

همچنین سروان خسروی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان با حضور در جمع دانش آموزان شرکت کننده در این همایش،بر استفاده از فرهنگ صحیح رانندگی با دوچرخه تاکید کرد.

در پایان این مراسم به دو نفر از دانش آموزان قانونمند و تعدادی از دوچرخه سواران جوایزی اهدا شد.

دیدگاه‌ها

ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندرکاران . نکته اخلاقی فراموش شده در این همایش احترام به ساحت و مقام شاخص شهداست که لازم بود در جوار گلزار شهدا مسئولین دستور به پیاده شدن دانش آموزان از چرخها میدادند و به رسم ادب در کنار گلزار شهدا با چرخ می ایستادند .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.