آخرین اخبار

تاریخ : 21. مهر 1396 - 10:27   |   کد مطلب: 2411
سرپرست شهرداری حاجی آباد،گفت:طرح دوستداران محله در همه محله های شهر اجرا خواهد شد.

محمد علی عابدینی صبح امروز در حاشیه اجرای طرح دوستداران محله در محله کوی المهدی حاجی آباد در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، اظهارداشت:طرح دوستداران محله در راستای افزایش مشارکت شهروندان در اداره امورات شهر بخصوص نظافت محلات شهر با همکاری مردم در شهرداری اجرا می شود.

سرپرست شهرداری حاجی ابد با بیان اینکه،‌استارت این طرح در کوی المهدی حاجی آباد خورده شد، خاطرنشان کرد: مبنای طرح به این صورت است که روزهای جمعه با مشارکت افراد محل و داوطلبین ، نظافت اطراف منازل مسکونی،اماکن عمومی ، مساجد، پارک ها و بوستان ها با مشارکت شهروندان انجام می شود.

عابدینی ادامه داد:در راستای اجرای این طرح دو مرحله قرعه کشی هم انجام می شود و هدایای به شرکت کنندگان در طرح تقدیم می شود که قرعه کشی مرحله اول در اولین شب اجرای طرح در مسجد محل انجام می شود و به سه نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد، همچنین قرعه کشی نهایی نیز بعد از پاکسازی کامل محله انجام خواهد شد و جوایزی از قبیل دوچرخه،پوشاک و لوازم خانگی در محل مصلی نماز جمعه به برندگان اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح به صورت پایلوت در محله کوی المهدی استارت خورد، گفت:طرح دوستداران محله در کل شهر با همکاری سمن ها و پایگاههای بسیج در هفته های آینده اجرا خواهد شد.

دیدگاه‌ها

بیخیال بابا این بزرگواران اگه زحمتی براشون نیس یه نگاه به مناطق مسکونی اطرف حاجی آباد بزنن ببینن چه خبره بعد بیان از این کارا بکنن آشغال همه جای اطراف شهرستان رو گرفته ...

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.