آخرین اخبار

تاریخ : 15. مهر 1395 - 18:54   |   کد مطلب: 1084
به علت ماهواره ای بودن شبکه دیجیتال زیرکوه،جوانان زیرکوه از دیدن مسابقات فوتبال محروم هستند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،شهرستان زیرکوه یکی از شهرستانهای محروم استان خراسان جنوبی است که با داشتن 150 کیلومتر مرز مشترک با تولید کننده اول مواد مخدر دنیا، جوانان این دیار همیشه در معرض تهدید انواع آسیب های اجتماعی قرار داشته اند.

در این میان سرگرم کردن جوانان با تفریحات پاک و سالم و سوق دادن جوانان و نوجوانان به سمت و سوی فعالیت های مذهبی و فعالیت های ورزشی می تواند نقش مهمی در کاهش این آسیب ها و جلوگیری از ورود جوانان و نوجوانان به عرصه آسیب های اجتماعی باشد.

 شاید یکی از دلخوشی های بسیاری از جوانان و نوجوانان این شهرستان محروم مثل همه جوانان ایرانی پخش مسابقات فوتبال لیگ های معتبر اروپایی و تیم ملی ایران و نشستن برای ساعاتی پای تلوزیون و تماشای این مسابقات بود که متاسفانه بنا به دلایلی این امکان هم از جوانان این دیار سلب شدو چند ماهی هست علیرغم پخش این مسابقات در اقصی نقاط کشور مردم این شهرستان از این امکان نیز محروم شدند.

این در حالی است که مشکل عدم پخش مسابقات در برخی شهرستانهای دیگر استان از جمله نهبندان،سربیشه و قاین نیز وجود داشته است که به علت پیگیری های انجام گرفته،این مشکل در برخی شهرستانها از جمله قاین مرتفع گردیده است.

نکته جالب این است که در مدت این چند ماه ، مسابقات لیگ های خارجی در این شهرستان زیرکوه پخش نمی شد و امیدوار بودیم با شروع مسابقات جام جهانی فوتسال و بازی های مقدماتی جام جهانی بتوانیم بازی های تیم ملی فوتسال و فوتبال ایران را از تلوزیون تماشا کنیم،اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و امروز نیز علاقه مندان به ورزش در زیرکوه واسفدن از دیدن بازی تیم ملی ایران با ازبکستان محروم شدند.

متاسفانه عدم پخش مسابقات ورزشی از تلوزیون شهرستان مرزی زیرکوه باعث شده است تا زمزمه روی آوردن جوانان به استفاده از ماهواره شنیده شود.

امیدواریم مسؤولان امر خصوصا نماینده محترم مردم در مجلس و همه کسانی که می توانند در این راه اقدامی انجام دهند،هر چه سریعتر در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند تا خدای ناکرده شاهد روییدن دیش های دجال واره از بام های منازل جوانان مؤمن این شهرستان محروم نباشیم.

گفتنی است،کمپین اعتراض به عدم پخش مسابقات فوتبال در زیرکوه از طرف عده ای از جوانان این شهرستان در پیام رسان تلگرام،راه اندازی شده است.

https://telegram.me/joinchat/CM1h-kEUrc3L9FDoMk7pfg

دیدگاه‌ها

شما عرض کردید مشکل قاین برطرف شده است به دور از مسائل سیاسی منصافه به این قضیه نگاه کنیم که ایا از بین زیرکوه و قاین اولویت با قاین بود؟ایا اگر قرار بود مشکل پخش تلویزیونی حل شود زیرکوه با 150کیلومتر مرز مشترک مشکلش حل میشد بهتر نبود؟کاش نماینده محترم پاسخ بدهند...

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.