logo-samandehi

تبلیغات در زیرکوه نیوز  09153615824
نشر خبر روزانه
کارگاه تولید صنعتی برادران روحی - تولید و نصب انواع درب و پنجره upvc - درب ضد سرقت - سکوریت - جک پارکینگی --- 09155620388
به کانال تلگرام زیرکوه نیوز بپیوندید
بخاری بخر جایزه ببر . تلفن : 09153646417

تازه های خبر

مطالب اخبار شهرستان

معاون فرماندار زیرکوه:
معاون فرماندار زیرکوه گفت: 64 روستای زیرکوه پوشش اینترنت ندارد.
رئیس اداره منابع طبیعی زیرکوه خبرداد:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه از آزادسازی موقت بیش از 18 هزار هکتار از مراتع قرق شده این شهرستان جهت چرای دام خبرداد.
فرماندار زیرکوه عنوان کرد:
فرماندار زیرکوه گفت:بر اثر سیل روزهای اخیر 33 روستای زیرکوه دچار قطعی آب شده اند و حدود 700 هکتار اراضی کشاورزی کشاورزان شهرستان نابود شده است و یکصد راس دام تلف شدند ، 5 خودرو گرفتار شد و خسارات دیگری بوجود آمد.
با گرم شدن تدریجی هوا:
این روز‌ها با گرم شدن هوا و رویش گیاهان دارویی در کوهستان‌های زیرکوه، مردم شهرستان با حضور در طبیعت اقدام به برداشت گیاهان دارویی می‌کنند.
امام جمعه زیرکوه:
امام جمعه زیرکوه گفت:خداوند فرصتی در اختیار ما مسوولان قرار داده است و معلوم نیست سال دیگر زنده باشیم یا نه یا در این پست ها قرار داشته باشیم، بنابراین باید از این فرصتی که خداوند برای خدمت به مردم در اختیار ما قرار داده، استفاده کنیم و با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنیم.
همنزمان با صدور پروانه چرای دام در مناطق حفاظت شده زیرکوه صورت گرفت:
گشت مشترک یگانهای حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان زیرکوه در منطقه حفاظت شده شاسکوه انجام شد.
یاداشت/قاسم اسماعیلی:
قاسم اسماعیلی کارشناس ارشد اگرواکولوژی در یادداشتی، به شرایط کاشت گیاه زرشک در شهرستان زیرکوه برای بهره وری بیشتراز این محصول پرداخته است.
معاون اداره منابع طبیعی زیرکوه خبرداد:
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زیرکوه از آزادسازی موقت 18 هزار هکتار از مراتع قرق شده این شهرستان جهت چرای دام خبرداد.
گزارش خبری:
با سرد شدن هوا کار برداشت محصول آلو از باغزارهای شهرستان زیرکوه آغاز شده است و پیش‌بینی می‌شود حدود 80 تن آلوی تازه برداشت شود.
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه:
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه گفت: به علت همزمانی ایام هفته دفاع مقدس با ایام محرم،سعی ما بر این است تا برنامه های هفته دفاع مقدس زیرکوه با رنگ و بوی عاشورایی برگزار شود.
طی مراسمی:
جلسه توجیهی بسیجیان حومه روستای پیشبر عضوگردان 401 الی بیت المقدس زیرکوه در روستای پیشبر برگزار شد.
تشنگی مرزنشینان زیرکوه بر لب دریا:
قسمت هایی از شهرستان زیرکوه در محدوده منطقه مرزی روی بستری از آب قرار دارد و دسترسی به آب در عمق بسیار پایین از سطح زمین اتفاق می افتد، اما بنا به دلایلی ساکنین این مناطق امکان بهره برداری از این آبهای زیرزمینی و روان آب ها را ندارند و این آب ها در دل دشت ها هدر می رود.
با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان:
با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان،گردهم آیی ائمه جمعه وروحانیون شهرستان زیرکوه برگزار شد.
با حضور جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا خراسان جنوبی:
همایش مسجد محوری با حضور جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) ،امام جمعه شهرستان ،روسای اداره تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه و جمعی از امامان جماعت مساجد، در مسجد جامع شهر حاجی اباد برگزار شد.
گزارش تصویری:
این روزها کشاورزان جالیز کار زیرکوه مشغول برداشت هندوانه از جالیز زارهای این شهرستان هستند.

صفحه‌ها