آخرین اخبار

تاریخ : 14. مرداد 1395 - 13:44   |   کد مطلب: 931
دختر موفق قرآنی زیرکوه:
زندگی ام را مدیون قرآن هستم
یکی از دختران موفق قرآنی در زیرکوه گفت: تاثیر قرآن در زندگیم به وضوح دیده می شود وزندگی ام را مدیون قرآن هستم

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،زهرا احمدی دانش آموز پایه نهم در آموزشگاه نمونه حاج حسن ناصری و اهل روستای شاهرخت از بخش مرکزی زیرکوه است.

زهرا جزء دانش آموزان ممتاز کلاس و آموزشگاه است و پایه هفتم و هشتم را با معدل 20 پشت سرگذرانده ومعدل او در پایه نهم متوسطه اول 19 و 93 بوده است.

این دختر نوجوان موفق علاوه بر اینکه در طول دوران تحصیل شاگرد اول کلاس خود بوده درفعالیت های قرآنی هم حضور چشمگیری دارد و در این راه موفقیت هایی به دست آورده است.

زهرا در گفت و گو با زیرکوه نیوز گفت:در رشته حفظ و ترتیل در آموزشگاه و شهرستان مقام اول را کسب کرده ام و در مسابقات ترتیل قرآن کریم در مقطع استانی نیز حائز رتبه دوم استان شده ام.

وی از علاقه خود به قرآن گفت و ادامه داد:علاوه بر علاقه قلبی به قرآن کریم،استعداد ذاتی در این رشته دارم و به خاطر صدایی خوشی که دارم فکر می کنم بتوانم در این رشته موفق باشم.

حمایت خانواده باعث پیشرفتم شد.

زهرا از حمایت خانواده خود در این زمینه تشکر کرد و اظهارداشت:حمایت خانواده در زمینه فعالیت های درسی وقرآنی باعث پیشرفت من شد و اگر این حمایت نبود شاید موفقیتی کسب نمی کردم.

این نوجوان بسیجی ابراز داشت:علاوه بر حمایت خانواده و کمک پدر و مادر،پشتکار و تلاش خودم در این زمینه باعث شد تا به آنچه بخواهم برسم.

احمدی خاطرنشان کرد:تاثیر قرآن در زندگیم به وضوح دیده می شود و آن چیزی که باعث پیشرفت ، دیده شدن من و بروز استعدادهای من شد همین مانوس بودن با قرآن کریم بود.

وی از علاقه خود به فعالیت های ورزشی خبرداد و البته خاطرنشان کرد:در هیچ مسابقه رسمی ورزشی تا کنون شرکت نکرده ام اما به فعالیت های ورزشی علاقه خاصی دارم.

زهرا دوست دارد در آینده پزشک شود و علتش را اینگونه بیان کرد:فکر می کنم میتوانم از این طریق بیشتر به مردم کمک کنم.

این نوجوان قرآنی به هم سن و سالهای خود توصیه کرد: در کلاسهای قرآنی و مذهبی شرکت کنند و عمرشان را بیهوده هدر ندهند.

دیدگاه‌ها

سلام. ساجده حورانی هم عالیه از این بهتر خیلی بهتر لطفابا اون هم گفت و گویی داشته باشید .ممنون

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.