آخرین اخبار

تاریخ : 5. مرداد 1395 - 12:26   |   کد مطلب: 911
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه ازاهدای 72 واحدخون توسط مردم وداوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان خبرداد.

الله یار توسلی نیا در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهارداشت:در اقدامی خیرخواهانه و انسان دوستانه جمعی از مردم وداوطلبان جمعیت هلال احمر با حضور در محل جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه تعداد 72 واحد خون به نیازمندان اهداء کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه با اشاره به اینکه این امر خداپسندانه با هدف ترویج فرهنگ اهدای خون و به پاس تجلیل از فداکاری‌ها و مبارزات مردم شریف ایران در دوران انقلاب و تجدید میثاق با خون شهدا انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به کمبود منابع خونی بیماران نیازمند و در ترویج فرهنگ ایثار و نوع‎دوستی برنامه اهداء خون با دعوت از سازمان انتقال خون خراسان جنوبی در محل جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه برگزار شد.

توسلی نیابا بیان اینکه اهدای خون و نجات جان بیماران نیازمند به خون و فرآورده‌های خونی و ترویج فرهنگ آن نوعی ایثار است، خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال گسترده متقاضیان سعی خواهد شد با هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان انتقال خون در ماه‎های آتی ایستگاه اهداء خون در شهرستان مستقر تا خون‎گیری از سایر متقاضیان انجام گیرد.

وی بیان داشت:86 نفر از مردم و داوطلبین جمعیت هلال احمر شهرستان در این امر خداپسندانه شرکت کردند که از این تعداد 72 واحد خون جمع آوری شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.