آخرین اخبار

تاریخ : 11. تير 1395 - 2:58   |   کد مطلب: 840
دانشجویان جهادگر در قالب اردوی جهادی در ایام ماه مبارک رمضان با حضور در روستاهای محروم زیرکوه، در راه آبادنی این مناطق تلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همه ساله در ایام تعطیلات تابستان، جمعی از دانشجویان با ازخودگذشتگی در قالب اردوی جهادی به یک فعالیت خودجوش و تأثیرگذار می‌پردازند.

دانشجویانی که با عنوان اردوهای جهادی، برای خدمت‌رسانی و فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به مناطق محروم و روستاهای دوردست سفر می‌کنند.

اردوهای جهادی دانشجویی که گاها در طول ایام ماه مبارک رمضان نیز برگزار می‌شود، روحیه‌ تلاش و همت دانشجویان را زنده کرده و علاوه بر چشیدن طعم محرومیت آن‌ها را بیش‌ازپیش با سختی‌های مردم روستانشین آشنا می‌کند.

در این میان همزمان با دهه آخر ماه مبارک رمضان تعدادی از دانشجویان گروه‌های جهادی با حضور در دو روستای محروم زیرکوه مشغول به خدمت‌رسانی به مردم این روستاها هستند.

همزمانی ماه مبارک رمضان با ایام گرم تابستان سبب شده تا این دانشجویان ایثارگر فعالیت خود را شب‌ها بعد از افطار آغاز و تا هنگام سحر ادامه دهند.

به گفته علی قاسمی مسؤول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی،در سال 95 تعداد 33 گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام خواهند شد که از این تعداد 9 گروه در ماه مبارک رمضان اعزام شدند.

فعالیت گروه جهادی دانشجویان جهادگر در روستای جیم‌آباد زیرکوه در قاب دوربین:

این خبر در خبرگزاری فارس

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.