آخرین اخبار

تاریخ : 19. شهريور 1399 - 10:44   |   کد مطلب: 3535
فرماندار زیرکوه در جلسه ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس:
دستگاه های اجرایی شهرستان، برنامه های دفاع مقدس را پررنگ ببینید
فرماندار زیرکوه در جلسه ستاد چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت:دستگاه های اجرایی شهرستان، برنامه های دفاع مقدس را پررنگ ببینید.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، محمد حسین عربشاهی فرماندار زیرکوه صبح امروز در جلسه ستاد چهلمین سالگردهفته دفاع مقدس زیرکوه، با گرامی داشتن یاد و خاطر شهدای 8 سال دفاع مقدس،گفت:در ادبیات ۸ سال دفاع مقدس واژه جنگ وجود ندارد بلکه واژه دفاع مقدس وجود دارد چون ما در برابر تهاجم دشمن دفاع کردیم .

وی خاطرنشان کرد:جنگ خود ،کانونی بود برای ایجاد و پرورش خلاقیت ها و افرادی را تربیت کرد که نشان داد افرادی ذاتا فرمانده هستند و می شود مسئولیت را به دست آنها سپرد.

 فرماندار زیرکوه بیان کرد:دفاع مقدس نشان داد که علاوه بر اینکه فرماندهان دلاوری در حوزه نیروهای مسلح داریم، مردم نیز در دل خود فرماندهان دلاوری دارند.

عربشاهی گفت:این ایثارگری ها ، شهادت ها و رشادت ها در حوزه جنگ شکل گرفت و نیاز به این دارد تا همیشه این مناسبت و این دلاور مردی ها را گرامی بداریم.

فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد:ان شاءالله با اقتدار هر چه بیشتر و با حضور مردم ولایتمدار شهرستان و نیروهای مسلح، حماسه ۸ سال دفاع مقدس را پررنگ تر و باصلابت تراز همیشه برگزار کنیم.

 وی تصریح کرد:دستگاه های اجرایی شهرستان،  برنامه های دفاع مقدس را پررنگ ببینید. 

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.