آخرین اخبار

تاریخ : 1. مرداد 1399 - 14:14   |   کد مطلب: 3517
همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی و فاطمه زهرا؛
مراسم جشن ازدواج آسان در زیرکوه برگزار شد.
همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی و فاطمه زهرا،مراسم جشن ازدواج آسان در زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با سالروز پیوند آسمانی حضرت علی و فاطمه زهرا،مراسم جشن ازدواج آسان در زیرکوه برگزار شد. 

در این مراسم که با حضور مدیر کل کمیته امداد استان، مسئول عقیدتی سیاسی قرارگاه شمال شرق ارتش ، امام جمعه،  فرماندار و جمعی از مسئولین در مسجد فاطمه الزهرا سلام الله علیها شهر حاجی آباد برگزار شد، به همت تیپ هجومی شهید نصر اصفهانی مستقر در زیرکوه، کمیته امداد امام خمینی و موسسه الزهرای زیرکوه برگزار شد ، دوازده سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد زیرکوه اهدا شد.

 سرهنگ مرادی فرمانده تیپ شهید نصر اصفهانی مستقر در زیرکوه در این مراسم گفت: خداوند را شاکریم که توانستیم نهمین جشن ازدواج آسان را در شهرستان محروم و مرزی زیرکوه برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ای با کمیته امداد امام خمینی امروز امضا خواهد شد و ان شاءالله بنا داریم ۴ واحد مسکونی برای زوجین تحت پوشش،کمیته امداد زیرکوه بسازیم و به زودی تحویل این عزیزان دهیم.

مرادی گفت: به زوجین جوان توصیه می کنم تقوی و صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

دلباز مدیر کمیته امداد زیرکوه نیز در مراسم جشن ازدواج آسان گفت: این دومین برنامه ازدواج آسان با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در شهرستان زیرکوه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس رسالت خود ترویج فرهنگ ازدواج آسان و اسلامی را مد نظر داریم ، تصریح کرد: از همه کسانی که در اجرای این برنامه ما را یاری کرده اند و در راه گره گشایی از محرومین تلاش می کنند تشکر می کنیم.

دلباز گفت: در این برنامه ۱۲ سری جهیزیه به ارزش تقریبی هرسری ۱۲ میلیون تومان به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی اهدا شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.