آخرین اخبار

تاریخ : 16. بهمن 1398 - 13:02   |   کد مطلب: 3493
فرمانده نیروی انتظامی زیرکوه در نشست خبری با اصحاب رسانه:
امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است
فرمانده انتظامی زیرکوه گفت:امنیت دائمی ترین و فراگیرترین نیاز مردم است بنابراین امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است .

 به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرهنگ سید رضا حسینی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان زیرکوه گفت :وضعیت امنیتی شهرستان زیرکوه به جهت همراهی و ایمان و تعهد مردم وضعیت بسیار مناسبی است.

 وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی مدافع امنیت همه مردم است،خاطرنشان کرد :امنیت دائمی ترین و فراگیرترین نیاز مردم است بنابراین امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است .
حسینی با تشکر از همراهی و مساعدت مردم با پلیس گفت: شماره ۱۱۰ در کوتاهترین و سریعترین زمان ممکن و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده دریافت گزارشات و خدمت به مردم است.

 وی با بیان اینکه رویکرد ما تماماً مقدم بودن پیشگیری بر کشف است،بیان داشت: نقش رسانه در پیشگیری از جرم بسیار مهم است و تمام تلاش ما این است تا موضوع پیشگیری از جرم عمومی شود و حلقه انتهایی برخورد و مقابله باشد.

فرمانده انتظامی زیرکوه اذعان داشت: معضلات ترافیکی روز به روز در حال افزایش است و اکثر مشکلات حوزه ترافیکی ناشی از ضعف های فرهنگی است.

وی ادامه داد: رسانه ها می توانند با فضاسازی ایجاد امنیت کنند و از پیشگیری از جرم یا تحریک جرم نقش داشته باشند .
حسینی گفت:عامل اصلی که نقش اساسی در تخلفات دارد ضعف در فرهنگ سازی است.

فرمانده انتظامی شهرستان زیرکوه با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد گفت : در حوزه ارتباط با سامانه ۱۹۷ همراهی اعتماد و احساس مسئولیت مردم با نیروی انتظامی دارد سرهنگ حسینی گفت در جرائم مهم و تأثیرگذار از قبیل قتل به سرعت موارد پیگیری شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن منجر به کشف شده است وی خاطر نشان کرد در حوزه جرائم محیط زیستی و حفاظت از حیات جانوری شهرستان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است .
حسینی با اشاره به کشفیات حوزه نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در برخی از عناوین قاچاق افزایش کشفیات داشتیم در حوزه مواد مخدر ۸۰ درصد افزایش کشف نسبت به سال گذشته صورت گرفته .

وی ادامه داد :در حوزه دستگیری مجرمین ۱۳ درصد نسبت به سال گذشته افزایش کشفیات داشته‌ایم.

حسینی با اشاره به آماری در حوزه راهنمایی و رانندگی و پلیس راهور گفت :در تصادفات درون شهری متاسفانه ۱۴۵ درصد افزایش داشته ایم و در دفات برون شهری ۳۵ درصد کاهش داشته‌ایم .

وی بیان داشت: آمار فوتی‌های حوزه برون شهری ۶۴ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

حسینی از شهروندان خواست هرگونه اخبار مشاهدات و اطلاعات مبنی بر ارتکاب جرائم و حوزه های مربوط به امنیت را در اسرع وقت به پلیس گزارش دهند و این موضوع قطعا در کاهش جرائم اثرگذار خواهد بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.