آخرین اخبار

تاریخ : 2. خرداد 1398 - 18:07   |   کد مطلب: 3457
فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح :
خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد
فرمانده ناحیه سپاه زیرکوه در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان گفت:خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرگرد ابراهیم کریمی ،صبح امروز  در صبحگاه مشترك نيروهاي نظامي و انتظامي و بسيجيان شهرستان زيركوه كه به مناست سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور مسئولين شهرستان و نيروهاي نظامي و انتظامي و بسيجيان شهرستان زيركوه در محل ناحيه زيركوه برگزار شد،ضمن تبريك و تهنيت اين روز،سوم خرداد را از روزهاي درخشان در شناسنامه دفاع مقدس دانست و گفت:خرمشهر با اتكا به قدرت خداوند و أئمه اطهار و ايثارگري رزمندگان ايران اسلامي آزادشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج،فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه زيركوه،خاطرنشان کرد:سوم خرداد به مناسبت ايثارگري و ازخودگذشتگي رزمندگان ايران اسلامي در شناسنامه دفاع مقدس مي درخشد.

وي خطاب به خانواده هاي شهداي حاضر در ميدان صبحگاه،گفت:خانواده هاي معظم شهدا به خودتان بباليد چون خون فرزندان عزيزشما الحمدلله به ثمر نشسته است وبا جانفشاني شهداي شما و رزمندگان اسلام امروزه ايران اسلامي نتنها در منطقه بلكه در جهان حرفي براي گفتن دارد و ابرقدرت ها در مقابل غيرت ، همت و رشادت رزمندگان اسلام سرتعظيم فرود مي آورند.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.