آخرین اخبار

تاریخ : 17. بهمن 1397 - 9:18   |   کد مطلب: 3412
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر،جشن بزرگ انقلاب در حوزه علمیه برادران زیر کوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر،جشن بزرگ انقلاب در حوزه علمیه برادران زیر کوه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبر پور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه  در سپاه انصارالرضا ع در مراسم جشن انقلاب گفت: در این چهل سال هر کس با ولایت زاویه داشته زمین خورده است.
وی ادامه داد:ما برای پیروزی انقلاب هزینه‌های زیادی داده ایم و جوانان رشید این مرز و بوم برای آسایش ماجان خود را از دست دادند.
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا بابیان اینکه؛همه ما از نعمت های انقلاب اسلامی استفاده میکنیم گفت:باید قدردان نعمت های انقلاب باشیم چون ما امروز علمدار انقلاب هستیم.
وی در ادامه خطاب به مسئولین گفت:اگر امروز در خدمت به خلق و ارزشهای دین قدم برداشتیم و قدردان خون شهدا بودیم که خوشا به حال ما وگرنه خدا به ما رحم کند چون هرکس برخلاف ارزشها و مسیر انقلاب و راه شهدا قدم بردارد  با قاتل شهدا در قتل شهدا شریک است.
اکبرپور ادامه داد:بعضی مسئولین بجای اینجا مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند دغدغه یشان شده است رفع حصر عده ای از فتنه گران که پشت پا به نظام زدند لذا باید هوشیار باشند چون ما در حال جنگ اقتصادی هستیم.
وی  با بیان اینکه اگر مسئولین اقتصاد مقاومتی را جدی می گرفتند الان اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم ما خیلی بهتر از آلن بود.گفت:تعداد زیادی از مسئولین کار می کنندو خالصانه زحمت می کشند ولی باید همه ی مسءولین جهادی و انقلابی برا رفع مشکلات اقتصادی و  معیشتی مردم قدم بردارند.
اکبرپور در پایان افزود: ما هرجا ولایت مداری خود را ثابت کردیم و در مسیر ولایت گام برداشتیم به نتایج بسیار خوبی رسیده ایم لذا از همگان می خواهیم همانگونه که در این چهل سال با بصیرت تمام نقشه های شوم دشمن علیه این انقلاب را خنثی کردند٬از ین پس هم با بصیرت و ولایت مداری همانند این چهل سال نقشه های دشمن را خنثی کنند.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.