آخرین اخبار

تاریخ : 8. بهمن 1397 - 15:52   |   کد مطلب: 3407
جلسه برنامه ريزي و هماهنگي مراسم تشييع و تدفين شهيد گمنام در روستاي افين بخش زهان به رياست عربشاهي فرماندار زيرکوه و با حضور فخر مديركل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس خراسان جنوبي و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري برگزار گرديد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،جلسه برنامه ريزي و هماهنگي مراسم تشييع و تدفين شهيد گمنام در روستاي افين بخش زهان  به رياست عربشاهي فرماندار زيرکوه و با حضور فخر مديركل حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس خراسان جنوبي و تعدادي از مديران دستگاههاي اجرايي شهرستان در محل فرمانداري برگزار گرديد.

عربشاهی فرماندار زیرکوه در این جلسه با اشاره به اينکه پيكر پاك و مطهر اين شهيد گمنام در روز ۲۰ بهمن ماه همزمان با ايام شهادت حضرت زهرا (س) تشييع خواهد شد، اظهار داشت: پس از استقبال و تشييع پيكر مطهر اين شهيد توسط مردم شهيد پرور شهرستان زيركوه  در روستاي افين  از توابع بخش زهان تدفين خواهد شد.

عربشاهی ، بر لزوم برگزاري پر شور اين مراسم و استقبال با تمام توان و شور مردمي در شهرستان تاکيد كرد و از كليه ادارات و اعضاي ستاد خواست تمام تلاش خود را براي برگزاري اين مراسم بكار گيرند .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.