آخرین اخبار

تاریخ : 11. آذر 1397 - 19:15   |   کد مطلب: 3394
با حضور پرشور مردم و مسئولان؛
یادواره شهدای شهر آبیز زیرکوه برگزار شد
یادواره شهدای شهر آبیز با حضور پرشور مردم شهر آبیز و بخش شاسکوه ، بسیجیان ، خانواده شهدا و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و بخش شاسکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،یادواره شهدای شهر آبیز با حضور پرشور مردم شهر آبیز و بخش شاسکوه ، بسیجیان ، خانواده شهدا و جمعی از مسئولین استان ، شهرستان و بخش شاسکوه در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام نوفرستی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، در این مراسم،با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا ، اظهارداشت:امروز تنها نسخه شفابخش، اسلام است و منادی آن انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه دومین عامل ماندگاری انقلاب ، ایمان مردم است،گفت: نقش مردم در نظام اسلامی بسیار مهم است  و خداوند در قرآن کریم نیز درباره مردم میگوید مردم هستند که زمینه حکومت امام زمان را فراهم می کنند.
وی ادامه داد:مردم صالح اگر هرچند زیاد باشند بدون رکن سوم نمیتوانند کاری انجام بدهند و آن رکن اساسی، رهبری و ولایت است و این رکن است که مردم را جهت میدهد و از تفرقه ها دور میکند.
نوفرستی تصریح کرد:اگر به کشور های همسایه نظر کنیم می بینیم که به دلیل عدم وجور رهبری که بر پایه دین ‌حکومت کند موفق نبودند.
وی ادامه داد:هنوز هم اندیشمندان جهان متحیرند که چطور یک پیرمرد توانست حکومتی را با این استقامت برپا کند؟.
نوفرستی گفت:امروز انقلاب اسلامی ما به سرتاسر جهان صادر شده پیروزی مردم عراق و سوریه از پرتوهای انقلاب اسلامی ما بوده و به فضل الهی یمن هم به زودی پیروز خواهد شد.

در پایان این مراسم، از خانواده معظم شاهد، تجلیل شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.