آخرین اخبار

تاریخ : 7. آذر 1397 - 10:15   |   کد مطلب: 3392
طی مراسمی با حضور مسئولین،پایگاه بسیج شهید ناصری روستای بقرایی زیرکوه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،طی مراسمی با حضور  حجت الاسلام صادقی مسئول دفتر امام جمعه ،مهندس مصطفوی نیا معاون فرمانداری، بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و نیروهای نظامی و انتظامی از گردان های مالک ،قرارگاه شهید ناصری و گردان امام حسین (ع) و جمعی از اهالی روستا،پایگاه بسیج شهید ناصری روستای بقرایی زیرکوه افتتاح شد.

حجت الاسلام حسن صادقی در این مراسم با گرامی داشت هفته بسیج، اظهارداشت:یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی شجره طیبه بسیج است که بر اساس افق آینده نظام ،این شجره طیبه پایه گذاری شد.

مسئول دفتر امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه پایگاه مقاومت بسیج باید یک مکانی امن و سالم برای تربیت جوان طراز انقلاب اسلامی باشد، اذعان کرد: این پایگاه باید مکان تجمع تمام آحاد این روستا برای شکل گیری روستایی جهادی باشد و از صفر تا صد آن پای نظام، ولایت و شهدا باشیم.

وی با تاکید بر این نکته که پایگاه باید حول محور مسجد و عَلَم کردن فرمایشات ولایت حرکت کند و شاهد باشیم تا در این روستا هیچ منکری انجام نمی گیرد، عنوان کرد: حفظ و ارتقاء روحیه بسیجی، گسترش فرهنگ بسیجی، جذب و آموزش بسیجیان، ایجاد آمادگی دفاعی در اهالی روستا، ترویج مشارکت های مردمی و تقویت وحدت و همبستگی از جمله اهداف راه اندازی پایگاه های مقاومت بسیج است.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.