آخرین اخبار

تاریخ : 13. آبان 1397 - 14:04   |   کد مطلب: 3379
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه تنها راه مقابله با آمریکا استقامت و ایستادگی است،گفت:ملت ایران با جوانان انقلابی خود در مقابل آمریکا محکم و مستحکم خواهد ایستاد و همه نقشه های آنان را نقش بر آب خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،امام جمعه زیرکوه در مراسم پایانی راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان شهرستان زیرکوه با تقدیر از حضور پرشور و با شکوه مردم، در این راهپیمایی،گفت:پیام ۱۳ آبان این است که ملت ایران دست از مبارزه با استکبار بر نخواهند داشت و هیچوقت در مقابل استکبار و آمریکای جهانخوار تسلیم نخواهند شد و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را هرروز بلندتر از دیروز سرخواهند داد.

حجت الاسلام مرتضائی نیا اظهارداشت: دشمن امروز از افزایش اقتدار ایران اسلامی نگران است چون ما سلطه و دست آمریکایی ها را قطع کرده ایم .

 وی با بیان اینکه تنها راه مقابله با آمریکا استقامت و ایستادگی است،گفت:ملت ایران با جوانان انقلابی خود در مقابل آمریکا محکم و مستحکم خواهد ایستاد و همه نقشه های آنان را نقش بر آب خواهد کرد.

 امام جمعه زیرکوه اذعان داشت:دشمن در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دو برنامه کوتاه مدت و دراز مدت دارد و برنامه کوتاه مدت آنها برای امسال است اما تا کنون هیچ غلطی نتوانستند بکنند و نخواهند توانست بکنند.

مرتضائی نیا بیان داشت:دشمن می خواهد انسجام ملی ما را بر هم بزند بنابراین مردم و مسئولان باید هوشیار و بیدار باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.