آخرین اخبار

تاریخ : 7. آبان 1397 - 21:26   |   کد مطلب: 3375
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبرداد:
امداد رسانی هلال احمر زیرکوه به حادثه دیدگان سیل زهان
رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان زيركوه از امداد رساني به آسيب ديدگان ناشي از سيل اخير در بخش زهان شهرستان زیرکوه خبر داد

محمد علي عابديني رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان زيركوه  در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،اظهار داشت :درپی وقوع بارندگی عصر امروز ۷ آبان در بخش زهان و اعلام مرکز عملیات اضطراری جمعیت هلال احمر استان، تیم عملیاتی سیلاب جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه  به موقعیت واقع در روستای شیرگ اعزام و نسبت به عملیات تخلیه آب ۲ واحد مسکونی آسیب دیده اقدام و با توجه به آسیب زیاد یکی از واحدهای مسکونی نسبت به توزیع اقلام زیستی و غذایی بین خانوار مذکور اقدام شد.

وی خاطرنشان کرد:سیلاب به بخشی از محصول زرشک روستای باغستان و همچنین راه روستایی پیچکان و مناوند آسیب وارد و باعث مسدود شدن این راهها شده است.

دیدگاه‌ها

تقدیر وتشکر فراون ازگروه امدادونجات هلال احمر.شهرستان زیرکوه که همیشه بموقع در صحنه حوادث حاظراست.
ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای امداد رسانی . اینها ماحصل طرح هادی روستا است که قریب به 6الی 7 سال طول کشیده و هنوز به نتیجه نرسیده . اعتبارات تخصیص داده شده در حدی است که همه ساله هست ولی به قدری است که یک خیابان زیر سازی یا آسفالت شده تمام میشود و ....... نتیجه اش هم که در بالا قابل مشاهده است . مسئول اعتبارات شهرستان تشکر تشکر . پروژه های ورزشی این روستا که قابل وصف نیست و ..... و .... از این همه مساعدت باید واقعا تشکر کرد .
ستاد بحران شهرستان در خواب و مردم بیدار و در بد بختی . مدیریت بحران خسته نباشید !!!!!!!!
دنیا را آب ببرد و دل مدیریت ستاد بحران زیرکوه را خواب . خخخخخخخخ

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.