آخرین اخبار

تاریخ : 27. مهر 1397 - 15:00   |   کد مطلب: 3363
هیات کاراته شهرستان زیرکوه بعنوان هیات برتر ورزشی شهرستان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،رئیس اداره ورزش و جوانان زیرکوه اظهار داشت:  در جمع بندی برترین هیات های ورزشی زیرکوه ، کاراته بعنوان برترین هیات شهرستان  معرفی شد.

محمد کاظم ادیبیان تصریح کرد : توجه به اجرای مطلوب استعدایابی در هیات، اعزام ورزشکاران به مسابقات قهرمانی کشور، دعوت ورزشکاران به اردوهای تیم ملی، اعزام ورزشکاران به مسابقات بین المللی ، کسب عناوین قهرمانی کشور و بین المللی ،  برگزاری مسابقات و جشنواره های استانی و شهرستانی ، حضور فعال در برنامه های فرهنگی و رشد در تعداد ورزشکاران سازان یافته از علل اصلی انتخاب هیات کاراته بوده است.

ادیبیان در رابطه با نحوه ارزیابی عملکرد هیات ها گفت: طبق مفاد تفاهم نامه ای که برای دستیابی به اهداف کمی و کیفی هر ساله با هیات های ورزشی استان منعقد می شود، عملکرد هیات ها در دو حیطه فعالیت های ورزشی و عمومی طبق شاخص های تعریف شده سنجیده می شود .

وی در همین رابطه افزود: در بخش ورزشی ارزیابی در حیطه های ساماندهی رویداهای ورزشی ، نخبه پروری ، استعداد یابی ، آموزش، جمعیت سازمان یافته و توسعه ورزش همگانی انجام می شود و فعالیت های عمومی شامل : رفتار سازمانی، آمار و گزارش ها، روابط عمومی و فرهنگی می باشد.

شایان ذکر است در نماز جمعه امروز شهرستان از سه هیات کاراته، والیبال و فوتبال به عنوان هیات های ورزشی فعال و برتر شهرستان زیرکوه در شش ماهه نخست سال ۹۷  تقدیر و تشکر و تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.