آخرین اخبار

تاریخ : 4. مهر 1397 - 13:09   |   کد مطلب: 3340
فرمانده سپاه انصارالرضای استان در دیدار با علمای اهل سنت زیرکوه:
سیاست 200 ساله دشمن، تفرقه بینداز حکومت کن بوده است
سردار قاسمی با بیان اینکه امروز دشمن از هر راهی که میتواند به کشور هجوم آورده است،خاطرنشان کرد: سیاست ۲۰۰ ساله دشمن "تفرقه بیانداز و حکومت کن" بوده وهست و از اسلام اصیل و وحدت بین مسلمانان وحشت دارند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سردار قاسمی فرماندهی سپاه انصار الرضا (ع ) خراسان جنوبی با علمای اهل سنت زیرکوه در روستای بهمن آباد دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار که با حضور امام جمعه شهرستان زیرکوه برگزار شد حجت الاسلام مرتضایی نیا ضمن خیر مقدم تفرقه را سم مهلکی برای جهان اسلام دانست و عنوان داشت: ارمغان شهرستان زیرکوه با توجه به ترکیب جمعیتی فارس و بلوچ و شیعه و سنی ،وحدت بوده وهست و همه پیرو ولایت و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
سردار قاسمی ضمن استماع درد دل های اهالی روستای بهمن آباد و پیگیری برخی از مشکلات روستا با اشاره به دستاورد های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و خدمات نظام در دورترین نقاط مرزی گفت: در جمهوری اسلامی مسئولین نظام خادمین مردم اند .

وی با بیان اینکه امروز دشمن از هر راهی که میتواند به کشور هجوم آورده است،خاطرنشان کرد: سیاست ۲۰۰ ساله دشمن "تفرقه بیانداز و حکومت کن" بوده وهست و از اسلام اصیل و وحدت بین مسلمانان وحشت دارند.
بعد از این جلسه از پایگاه رسول اکرم بهمن آباد نیز بازدید به عمل آمد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.