آخرین اخبار

تاریخ : 1. مهر 1397 - 14:22   |   کد مطلب: 3335
امام جمعه زیرکوه در مراسم نواخته شدن زنگ مهر:
آموزش و پرورش باید مسائل تربیتی و پرورشی را سرلوحه کار خود قرار دهد
امام جمعه زیرکوه در مراسم نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت ، گفت:آموزش و پرورش باید مسائل تربیتی و پرورشی و نماز اول وقت را را سرلوحه کار خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان ، زنگ مهر و مقاومت در دبستان شاهد شهید کاوه زیرکوه نواخته شد و دانش آموزان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این مراسم ، اظهارداشت:این ایام ایامی است که جوانان ما باید بدانند اگر در حادثه کربلا حضور نداشتند جوانان و نوجوانانی مانند حسین فهمیده داریم که رهرو راه حسین بن علی بوده اند.
علیرضا مهدی پور گفت:امروز آموزش و پرورش به خود افتخار می کند که دانش آموزانی تربیت می کند که رهروان راه شهدا هستند.
وی با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای دانش آموز،بیان داشت: به خود در آموزش و پرورش می بالیم که ۳۶ هزار شهید دانش آموز تقدیم نظام و انقلاب کرده ایم .

آموزش و پرورش باید مسائل تربیتی و  پرورشی و نماز اول وقت را جدی بگیرید

امام جمعه زیرکوه نیز با تسلیت ایام محرم و تبریک فرا رسیدن ماه مهر،گفت: ماه مهر ماهی است که دوباره مهربانی و محبت ها سرازیر می شود.
حجت الاسلام مرتضائی نیا با اشاره به خصوصیات معلمان، بیان داشت:اولین صفتی که یک معلم باید داشته باشد این است که سوز خدمت داشته باشد.
وی سعه صدر و کشف استعداد دانش آموزان را از دیگر خصوصیات معلمان دانست و گفت: معلم باید با سعه صدر به کشف استعدادهای دانش آموزان بپردازد.
امام جمعه زیرکوه تصریح کرد: آموزش و پرورش باید مسائل تربیتی و  پرورشی و نماز اول وقت را جدی بگیرید و سرلوحه کار خود قرار دهد.
وی حادثه تروریستی خوزستان را تسلیت گفت و ضمن محکومیت این حادثه تلخ ،بیان داشت:دشمنان بدانند مردم ما از شهادت نمی ترسند و محکم تر و مستحکم تر در مقابل دشمنان خواهند ایستاد.

معاون فرماندار زیرکوه نیز در این مراسم،با تسلیت حادثه تروریستی اهواز،گفت: این حادثه نشان داد که در فرهنگ تروریستی، کشتن زن و مرد و کودک فرقی ندارد .
وی خاطرنشان کرد:تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس را به فال نیک می گیریم و امیدواریم دانش آموزان را طوری تربیت کنیم که ادامه دهنده راه شهدا باشند.
مصطفوی نیا بیان داشت: امیدوارم روزی را در جامعه شاهد باشیم که همه دانش آموزان ما فارغ از مسائل مادی سال تحصیلی را شروع کنند و ما مدیران هم تلاش کنیم تا دانش آموز هنگام ورود به بازار کار هم سواد و هم مهارت لازم را داشته باشد.

گفتنی است در سال تحصیلی 97-98 تعداد 7 هزار و 846 دانش آموز زیرکوه در 136 مدرسه و 440 کلاس درس مشغول فراگیری علم و دانش خواهند شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.