آخرین اخبار

تاریخ : 19. مرداد 1397 - 14:13   |   کد مطلب: 3325
امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک، گفت: ۶۰ درصد صنایع کوچک و متوسط امروز تعطیل است احیای صنایع کوچک باید جزو اولویت های دولت باشد چون احیای رکود اقتصادی وابسته به احیای همین صنایع کوچک است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد  با تاکید بر تقوی الهی، بر رعایت تقوای سیاسی تاکید کرد و اظهارداشت: تقوی سیاسی یعنی اینکه مطلبی ننویسیم و مطرح نکنیم که باعث ناراحتی ولی امرمان شود.

امام جمعه زیرکوه با تاکید بر امید به رحمت الهی،خاطرنشان کرد:کسی که امیدوار به رحمت بی منتهای الهی باشد خود یکی از اسباب سعادت است.

مرتضایی نیا  به برگزاری کنگره ۲ هزار شهید استان در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه زیرکوه مثل همیشه در برگزاری باشکوه این کنگره همکاری و مساعدت داشته باشند.

وی با اشاره به مناسبت های هفته جاری،شهادت امام جواد (ع) را تسلیت گفت و بیان داشت: از همه مردم عزیز می خواهم این روز را بزرگ بشمارند و عرض ادب شایسته ای داشته باشند.

امام جمعه زیرکوه ادامه داد: سیره مبارزاتی حضرت جوادالائمه یک درسی است برای امروز ما.

مرتضایی نیا با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه و روز ازدواج گفت: این ازدواج یک الگویی برای جوانان ماست .

وی با بیان اینکه تشکیل خانواده یک فریضه دینی است،بیان داشت: جوان وقتی ازدواج می کند خداوند متعال رحمت خود را بر وی ارزانی می کند.

امام جمعه زیرکوه تصریح کرد: وساطت در ازدواج ،ازدواج آسان و پرهیز از چشم و همچشمی،اهمیت دادن به تدین در امر ازدواج و پرهیز از مهریه های سنگین و همراهی در شرایط سخت زندگی باید سرلوحه کار همگان برای تشکیل و ادامه زندگی قرار گیرد‌.

مرتضائی نیا با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک، گفت: ۶۰ درصد صنایع کوچک و متوسط امروز تعطیل است احیای صنایع کوچک باید جزو اولویت های دولت باشد چون احیای رکود اقتصادی وابسته به احیای همین صنایع کوچک است.

امام جمعه زیرکوه با انتقاد از واردات بی رویه،تاکید کرد: باید جلوی این واردات بی رویه گرفته شود و اگر گرفته شود اقتصاد و صنایع کوچک رونق خواهد گرفت.

وی با اشاره به روز مقاومت،گفت: جنگ ۳۳ روزه اسراییل علیه لبنان، نبرد باطل علیه حق بود و درس جنگ ۳۳ روزه این است که پیروزی در گرو مقاومت و توکل بر خداوند است.

امام جمعه زیرکوه بیان داشت: جنگ ۳۳ روزه هیمنه پوشالی لشکر به اصطلاح شکست ناپذیر اسراییل را شکست .

دشمن امروز به فاصله مردم و مسئولان دل بسته است

مرتضایی نیا با بیان اینکه دشمن امروز به فاصله مردم و مسئولان دل بسته است،گفت: حضور دولتمردان در میان مردم کار بسیار پسندیده ای است و باید تقویت شود چون با این حضور ، نقشه دشمن خنثی می شود.

وی با اشاره به ویژگی های مدیر خوب،گفت: اولین ویژگی یک مدیر خوب تقوی الهی است و اگر این گزینه رعایت شود،بسیاری از مسایل حل می شود.

وی ادامه داد: داشتن روحیه جهادی،روحیه انقلابی،مقاوم و بی اعتماد به دشمن،ضدیت با اشرافی گری و جهادی بودن از دیگر خصوصیاتی است که لازمه یک مدیر است.

امام جمعه زیرکوه خواستار برخورد قاطع و مستحکم با محتکران و گرانفروشان شد و گفت: این خواسته همه ماست که در این شرایط جنگ اقتصادی،برخورد قاطعی با محتکران و گرانفروشان صورت گیرد.

دیدگاه‌ها

با سلام ....خیلی این هفته فعال بودین ....متن بشیتر ،عکس بیشتر ...خبری بوده ؟سبدی بوده ؟کادویی بوده ؟ خلاصه یه چیزی بوده ای کاش همیشه این جوری باشه ...هر هفته نماز جمعه باشین نه کویر ، تجنود ، بیشه و جاهای دیگه
سلام . اولا متاسفم برای این تفکر ثانیا من هر وقت حاجی آباد باشم حتما نماز جمعه شرکت می کنم و عکس و خبرم میزارم ولی وقتی نیستم سعی میکنم فقط خبر رو بزارم . بحث کادو و ...هم نیست .ثالثا : یک روز تعطیل داریم و اونم در کنار خانواده هستیم حالا هر جا می خواد باشه .البته جهت اطلاع عرض کنم هر ماه یک بار بیشتر جاهایی که شما نام بردین نمیریم و فکر نکنم ایرادی داشته باشه
این مردم بیکار زیرکوه به همه چیز دیگران کار دارن برای همون هیچکس اینجا کار نمیکنه . حالا گیرم که رفتن کویر و تجنود گناه که نکردن تو هم برو

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.