آخرین اخبار

تاریخ : 5. مرداد 1397 - 14:44   |   کد مطلب: 3313
امام جمعه زیرکوه گفت : آمریکا اکنون به نمایشگاه بزرگ شکستهای پی در پی تبدیل شده است می خواهد نفود منطقه ای توانایی صلح امیز هسته ای و قدرت موشکی ما را از بین ببرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام غلامرضا مرتضائی نیا ظهر امروز در در خطبه های نماز جمعه شهر حاجی آباد  ، ضمن توصیه به تقوای الهی ، اظهارداشت: رسول مکرم اسلام  ص در روایتی می فرمایند: هر کسی دوست دارد عمرش طولانی و روزیش زیاد شود تقوای الهی داشته باشد و صله رحم انجام دهد.وی ادامه داد: کنه تقوا انجام واجبات و ترک محرمات است.

وی به سالروز اقامه اولین نماز جمعه به امامت ایت الله طالقانی ره اشاره و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایشان و ایت الله فقیه ره به تبیین فضیلت روز جمعه پرداخت.

خطیب جمعه زیرکوه گفت: در میان روزها روز جمعه از اهمیت خاصی برخوردار است سرور روزهای هفته و عید مسلمانان است

وی به روایتی از رسول مکرم اسلام ص در فضیلت جمعه استناد و گفت هر کار خیری دو برابر می شود بلاها به برکت جمعه برطرف میشود.

خطیب جمعه زیرکوه در خطبه دوم نیز با توصیه به تقوای الهی به بیان مهمترین مناسبتهای جاری و در پیش رو پرداخت.

وی به  درگذشت ایت الله مشکینی اشاره و گفت:  از نخستین کسانی بود که به نهصت امام پیوست و برای تحقق حکومت اسلامی تلاش کرد.

وی به شهادت شیخ فضل الله نوری اشاره و گفت: ایشان شهید مبارزه با غرب و غرب زدگی استعماری بود علت اعدامش مخالفت استعمارگران با گرایش دینی ایشان بود

امام جمعه زیرکوه با اشاره به روز فنی حرفه ای،بیان داشت: یکی از کارهای مهم پرداختن جوانان به فنون و حرفه هاست دولت هم برای ورود مردم باید زیر ساختها را اماده کند

حجت الاسلام مرتضایی به سفارشات مقام معظم رهبری اشاره و گفت: تهیه نقشه راه اقتصادی با ثبات دیپلماسی فعال بدون امریکا به میدان اوردن مردم و به میان مردم رفتن کشور را معطل بر جام اروپایی نگذاشتن  از سفارشات معظم له بود.

وی به شایعه پراکنی دشمن اشاره و گفت: مردم مسئله اسراف و زیاده روی را کنار گذارند و به دولت کمک کنند . کسانیکه امکانات دارند به تقویت تولید کنک کنند.

خطیب جمعه زیرکوه با اشاره به مواضع اخیر رئیس جمهور محترم و بازتاب گسترده داخلی و خارجی گفت: انتطار ما همین بود و از مواضع قدرتمند ایشان تشکر میکنیم و این سخنان نشانه شکست دو قطبی سازی کشورمان بود.

وی تصریح کرد:واکنش عصبی ترامپ هم قابل درک است در جای جای منطقه سیلی خورده باید لاف بزند .بهتر است بجای لفاظی سخیف حداقل فیلم کوتاه کماندوهای دریایی اش را ببیند و عبرت بگیرد.

امام جمعه زیرکوه گفت : امریکا اکنون به نمایشگاه بزرگ شکستهای پی در پی تبدیل شده است می خواهد نفود منطقه ای  توانایی صلح امیز هسته ای و قدرت موشکی ما را از بین ببرد.ترامپ نادان هم ادبیات خوبی ندارد و احمق است اما دشمنان بدانند هر جا اراده کنیم می توانیم مطامع امریکایی ها را به مخاطره بیندازیم.

مرتضائی نیا گفت:از اول انقلاب هر رئیس جمهور امریکا با ارزوی ضربه به ایران اسلامی امد یا مرد و یا در تاریخ گم شد و این را بدانند این ارزو را به گورخواهند برد.

وی به سفر تهران اشاره و گفت :این سفربرکات زیادی داشت با رییس بنیاد برکت در باب مدارس و آب شرب صحبتهای لازم انجام شد.با پشتیبانی دام مذاکره شد و مشکلات بیان شد و قول و دستور ویژه ای برای حل مشکلات دادند.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.