آخرین اخبار

تاریخ : 28. تير 1397 - 18:17   |   کد مطلب: 3302
آئین اختتامیه اردوی جهادی دانش آموزان (طرح هجرت 3) ظهر امروز در روستای مولید زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ظهر امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، معاونین پشتیبانی و پرورشی مدیریت آموزش و پرورش زیرکوه، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهرستان و جمعی از مدیران مدارس و دانش آموزان جهادگر ،آئین اختتامیه اردوی جهادی دانش آموزان (طرح هجرت 3) ظهر امروز در روستای مولید زیرکوه برگزار شد.

لی شاهی فرمانده حوزه مقاومت دانش آموزی شهید کاوه در مراسم اختتامیه طرح هجرت ۳ اظهارداشت : اردوی جهادی دانش آموزان زیرکوه به مدت ده روز در دو مدرسه ابن سینا و شهید ناصری در بحث رنگ آمیزی و زیباسازی مدارس انجام شد.
وی ادامه داد:تلاش کردیم برنامه اردوی جهادی به نحو احسنت انجام شود .

اتحاد و همدلی نیاز امروز جامعه ماست

کریمی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه نیز در مراسم اختتامیه اردوی جهادی طرح هجرت ۳ گفت: در این اردوها فرصتی فراهم شد تا کار جمعی را یاد بگیریم و این اتحاد و همدلی و باهم بودن ها نیاز امروز جامعه است خصوصا برای شما نوجوانان.
وی ادامه داد:امروز دشمن جنگ جدیدی را شروع کرده و هدفش فقط براندازی نظام جمهوری اسلامی است و اینکه چقدر موفق شود بستگی به همت واتحاد من و شما دارد.
کریمی گفت: در همین یک ماه اول تابستان ۱۲ گروه جهادی در شهرستان زیرکوه فعالیت دارد.

محسن شیخی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش زیرکوه نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات دانش آموزان جهادگر گفت: چون کار شما برای خداست پاداش شما نیز با خدا خواهد بود.

دیدگاه‌ها

عالی است ولی چند نفر دیگه توی عکس ها نیستندچرا؟؟؟؟؟!!!؟؟!؟!؟!؟!؟؟!؟! چرا خبرشون نکردید اقای شاهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی چند نفر برای رضای خدا کمک میکنند دیگر اون کسی متقاضی این کار است در باره چند نفری که کمک می کنند غیبت نکنیم اقای شاهی !!!!!!! شاید اون طرف رازی نباشد

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.