آخرین اخبار

تاریخ : 24. تير 1397 - 17:32   |   کد مطلب: 3296
شهردار حاجی آباد عنوان کرد:
نهضت آسفالت حاجی آباد، در ایستگاه آخر
شهردار حاجی آباد از پایان نهضت آسفالت در شهر حاجی آباد در روزهای آینده خبرداد و گفت: به زودی جشن آسفالت کلیه معابر شهری برگزار خواهد شد.

احسان کریمدادی ظهر امروز در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در شهر حاجی آباد ، اظهارداشت:پروژه نهضت آسفالت حاجی آباد بعد از خرید کارخانه آسفالت توسط شهرداری در سال 93 آغاز شد و در این 4 سال با توجه به خرید کارخانه آسفالت، تهیه غیر و ماشین آلات آسفالت توسط شهرداری آغاز شد و امروز بعد از گذشت 4 سال شاهد اجرای آسفالت آخرین کوچه های شهر حاجی آباد هستیم.

شهردار حاجی آباد، خاطرنشان کرد:در این 4 سال حدود 300 هزار متر مربع از معابر شهر آسفالت شده و با آسفالت آخرین کوچه های شهر در روزهای اینده، پروژه نهضت آسفالت در شهر حاجی آباد با هزینه کرد 6 میلیارد تومان به پایان خواهد رسید و با اتمام پروژه نهضت آسفالت، جشن آسفالت در شهر حاجی آباد با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با اتمام عملیات نهضت آسفالت، شهر حاجی آباد جزء محدود شهرهای استان خراسان جنوبی خواهد بود که پروژه نهضت آسفالت در ان به پایان می رسد و هیچگونه معبر خاکی در آن وجود نخواهد داشت.

کریمدادی با اشاره به پروژه جمع آوری آبهای سطحی، گفت:در این رابطه اقدامات خوبی انجام شده و آخرین کوچه های این پروژه در بافت مرکزی شهر در حال جدول گذاری است و کوی المهدی و کوی امیرالمومنین نیز بحث جدول گذاری و جمع آوری آبهای سطحی به اتمام رسیده است.

شهردار حاجی آباد بیان داشت: در کوی امیرالمومنین نیز پروژه جمع آوری آبهای سطحی در حال انجام است و در حال حاضر دو کوچه در این محله، در حال انجام عملیات جدول گذاری است که ان شاء الله اگر مشکل العتباری بوجود نیاید پروژه جوی و جدول یا جمع آوری ابهای سطحی نیز تا شهریور به اتمام خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در بحث زیباسازی مبلمان شهری نیز پروژه سنگ فرش آیلند ها و بلوارهای سطح شهر اجرا شده و بلوارهای اصلی شهر به پایان رسیده و  وارد بلوارهای فرعی شده ایم که امیدواریم تا پایان سال 97 سنگ فرش کلیه بلوارهای سطح شهر به پایان برسد تا پس از آن عملیات روشنایی بلوارها نیز انجام شود و شاهد چهره زیبایی در شهر حاجی آباد باشیم.

کریمدادی ادامه داد: پس از اتمام عملیات نهضت آسفالت، جمع آوری آبهای سطحی و سنگ فرش بلوارها، عملیات زیباسازی پیاده روها در دستور کار قرار خواهد گرفت و با شروع عملیات زیباسازی پیاده رو که با همت شهروندان انجام خواهد شد، ان شاء الله شاهد شهری زیبا و بانشاط خواهیم بود.

ایجاد پارک خانواده در سایت مسکن مهر

شهردار حاجی آباد بیان داشت: در حوزه ایجاد و توسعه فضای سبز شهری ، با توجه به اتمام پروژه های نهضت آسفالت، جمع آوری آبهای سطحی و سنگ فرش بلوارها، اولویت شهرداری ایجاد و توسعه فضای سبز شهری در سال 97 خواهد بود و اعتباری نیزبرای این پروژه پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: برنامه شهرداری در این خصوص حفر چاه آب برای توسعه فضای سبز شهری، ایجاد پارک خانواده در سایت مسکن مهر و ترمیم و بازسازی بوستانهای محلی در سطح شهر خواهد بود.

دیدگاه‌ها

درود و سلام
با سلام وخسته نباشید خدمت کارگران شهرداری اگر شهرداری حاجی آباد واقعا بوجه دارد لطفا یک فضای سبز کوچک هم در بلوار ابوذر غفاری یا مطهری درست کند فضای های سبز که هر دارند به سمت شهرک می برد پس بقیه شهر چی ؟؟؟؟؟؟؟ اقای بیهقی لطفا این نظر را در بین نظرات بگذارید
با سلام و دعای خیر ضمن تشکر از زحمات همه دوستان و علی الخصوص شهردار محترم ،خیابان انتهایی شهرک بمرود (که به جاده حاجی آباد -شاهرخت )متصل میشود ابتدای خیابان از سمت ولی عصر جنوبی 7- آسفالتش ناقص و فاقد جدول کشی می باشد،لطفا اگه امکانش هست رسیدگی شود تا مشکل برطرف شود. با تشکر
با سلام ودورد به کارکنان شهرداری نه اونایی که پشت میز وزیر کولر سرد هستند انهایی که در زیر آفتاب داغ کار می کنند این اسفالت ها که الان دارد شهرداری کوچه ها را اسفالت می کنند به درد .......... میخورد با دست کنده می شود هم دارند زحماتشون رو هدرمی دهند وهم دارند پول را هدر می دهند با این طر زاسفالی ته شون
باسلام به اقای شهردار بگوید این اب تصفیه شیرکن حاجی اباد که داره هدر می رهکه قابل شرب نیست یه فکری بکنه دوتا اب شیرکن در حاجی اباد هست ابی که تصفیه میشه ولی قابل شرب نیست داره هدر میره به خدا حداقل برای درختها قابل استفاده است دوتا تانکر بیاره نذاره این اب اسراف بشه

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.