آخرین اخبار

تاریخ : 21. تير 1397 - 12:50   |   کد مطلب: 3290
همزمان با روز عفاف و حجاب،همایش حجاب و عفاف و حقوق شهروندی در محل فرمانداری زیرکوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، همزمان با روز عفاف و حجاب،همایش حجاب و عفاف و حقوق شهروندی با حضور بانوان شاغل در ادارات شهرستان در محل فرمانداری زیرکوه برگزار شد.

ابراهیم کریمی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه در این همایش با اشاره به نامگذاری 21 تیرماه به نام روز عفاف و حجاب، گفت: فلسفه نامگذاری این روز این است که انقلاب اسلامی برای بانوان ارزش قائل است.

وی با بیان اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، بیان داشت: دشمنان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محقق نشود و یکی از کانونهای مهمی را که در این راه هدف قرار داده اند خانواده است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه ادامه داد:یکی از آسیب هایی که در این راه گریبانگیر جامعه و خصوصا شهرستان زیرکوه شده است، بحث  آسیب های اجتماعی و طلاق است.

کریمی اذعان داشت: انقلاب اسلامی فضا را برای همه فراهم کرده است بویژه ارزش و جایگاه ویژه ای برای خواهران قائل شده است اما بعضی مواقع خودمان قدر خود را نمی دانیم.

محمد کریمی سرپرست فرمانداری زیرکوه نیز با اشاره به موضوع طلاق، افزایش طلاق در جامعه را تاسف بار خواند و گفت: طلاق مکروه ترین حلال است و باید در این زمینه حواسمان را بسیار جمع کنیم تا گرفتار این موضوع نشویم.

گفتنی است در پایان این همایش از بانوان شاغل در ادارات شهرستان، تقدیر شد.

دیدگاه‌ها

سلام. درخصوص برگزاری همایش به همه ادارات اطلاع رسانی نشده. من به عنوان یک بانوی شاغل در شهرستان زیرکوه نه از همایش خبردار شدم نه از تقدیرپشان. کاش می نوشتند از بعضی ار بانوان شاغل تقدیر شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.