آخرین اخبار

تاریخ : 13. تير 1397 - 14:02   |   کد مطلب: 3273
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:
پیچ خطرناک حاجی آباد و آبیز ایمن سازی می شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره به پیچ خطرناک محور آبیز و ورودی حاجی آباد،گفت:در خصوص این پیچ ها یک سری اقدامات کم هزینه با همکاری پلیس راه شهرستان شروع شده و این موارد تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مهندس جعفر شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، در حاشیه بازدید از جاده های شهرستان زیرکوه،اظهارداشت: وضعیت روکش جاده های شهرستان و علائم و تابلوها و ایمن سازی ،مجموعه اقدامات کم هزینه و زودبازده با توجه به محدودیت اعتبارات در دستور کار ما قراردارد.

وی خاطرنشان کرد:علائم و تبلوهای اخباری با همکاری بین پلیس راه و همکاران اداره راهداری در شهرستان زیرکوه اولویت بندی و تهیه خواهد شد.

شهامت ، با اشاره به پیچ های خطرناک و حادثه خیز  شهرستان، گفت:این قوس ها،  اقدامات ایمنی زودبازده نیاز دارد که توسط راهداری انجام می شود و در کنار آن طرح هایی در زمینه بهسازی وجود دارد که عمدتا در حوزه راه و شهرسازی قرار دارد.

وی تصریح کرد:در بحث روکش آسفالت معابر نیز با توجه به محدودیت اعتبارات خصوصا در بحث تخصیص قیر، سعی ما بر این  است که نقاطی که بیشترین مشکل و بیشترین نیاز را دارد در اولیت قرار دهیم و بحث تبدیل آب نما به پل هم با توجه به محدودیت اعتبارات برنامه ریزی درستی انجام می شود و از امکانات استانی و مالی آنچه در توان است در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  با اشاره به پیچ خطرناک محور آبیز و ورودی حاجی آباد، بیان داشت:در خصوص این پیچ ها یک سری اقدامات کم هزینه با همکاری پلیس راه شهرستان شروع شده و این موارد تکمیل خواهد شد.

مهندس شهامت ادامه داد: همینکه مدیریت سرعت انجام شود، دید پیچ ها باز شود، حاشیه و شیب شیروانی محل ملایم تر شود می تواند جلوی بسیاری از مسائل را بگیرد و از طرفی اطلاع رسانی و آگاه سازی رانندگان هم می تواند کمک کند که یا حادثه ای در این نقطه نداشته باشیم یا حوادث فوتی به حوادث جرحی تبدیل شود و شدت حوادث پایین بیاید.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.