آخرین اخبار

تاریخ : 24. خرداد 1397 - 15:49   |   کد مطلب: 3246
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ،مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی زیرکوه با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ،مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی زیرکوه با حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

امام جمعه زیرکوه در این مراسم با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر،اظهار داشت:ماه مبارک رمضان میدان مسابقه است و فردا پایان این مسابقه است و جایزه را به کسانی خواهند داد که در این ماه تلاش بیشتری کرده باشد.
حجت الاسلام مرتضایی نیا با اشاره به قسمتی از دعای ماه مبارک رمضان ،خاطرنشان کرد: مسئولان سعی کنند این دعا را سرلوحه کار قرار دهند و بیدار باشند و از تنبلی ، سهل انگاری ، سخت دل بودن،غافل شدن و مغرور شدن پرهیز کنند .

امام جمعه زیرکوه بیان داشت: حوزه جهاد کشاورزی حوزه گسترده ای است و کارهای خوبی تا کنون در این حوزه انجام شده است که جای تقدیر دارد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم و باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاش و کوشش کرد.

وی ادامه داد:سارش من این است که قناتنها را دریابید و راه و چاره احیای قنوات را دریابید چون هر روستایی که امروز خالی از سکنه شود، بسیار مضر است و اگر قنات ها احیا شود، روستاها خالی نخواهد شد.

اولویت اول جهاد کشاورزی، قنوات است

مدیر جهاد کشاورزی زیرکوه نیز در این دیدار با بیان این که اولویت اول ما در جهاد کشاورزی در سال جاری، بحث قنوات است، گفت: در سال جاری بیش از یک میلیارد تومان اعتبار در بحث قنوات اختصاص یافته و قطعا اولویت اول ما بحث قنوات خواهد بود.

محمد بنی اسدی خاطرنشان کرد:در بحث آبیاری تحت فشار و کم فشار به جهت صرفه جویی در مصرف اب ، اعتبارات زیادی گذاشته می شود که باید جذب شود و اگر این اعتبارات جذب و هزینه نشود، خواهد سوخت.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.