آخرین اخبار

تاریخ : 24. خرداد 1397 - 14:24   |   کد مطلب: 3244
در کمیته برنامه ریزی زیرکوه عنوان شد:کل مبلغ اعتبارات شهرستان زیرکوه در سال جاری 216 میلیارد و 780 میلیون ریال است که در قالب 152 پروژه توزیع و هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ظهر امروز اولین کمیته برنامه ریزی شهرستان زیرکوه با حضور محمد کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی، برگزار گردید.

امین مصطفوی نیا ، معاون فرماندار در این جلسه با بیان اینکه سهم شهرستان زیرکوه از اعتبارات استان هفت و یک دهم است، اظهارداشت:کل مبلغ اعتبارات شهرستان زیرکوه در سال جاری 216 میلیارد و 780 میلیون ریال است که در قالب 152 پروژه توزیع و هزینه شده است.

وی ادامه داد: اعتبارات شهرستان زیرکوه حدود 53 درصد کسری اعتبار  نسبت به سال گذشته در حوزه اعتبارات شرکت های نفت و حدود 30 درصد در سرجمع اعتبارات کسری داریم.

معاون فرماندار گفت: اعتبارات بر اساس دو شاخص جمعیت و کم برخورداری در سطح استان توزیع شده و در شهرستانها نیز سعی شده است همین شاخصه ها رعایت شود.

دیدگاه‌ها

با سلام . باید به معاونت محترم خسته نباشید گفت کسری اعتبارات شهرستان را . پس چکار کردین در این شهرستان . اعتبارات باید روز به روز افزایش یابد نه کاهش . محرومیت منطقه خشکسالی . سیل و ... و..... کاهش 30درصدی اعتبارات . جای خسته نباشید دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.