آخرین اخبار

تاریخ : 19. خرداد 1397 - 12:10   |   کد مطلب: 3231
حجت الاسلام احمد اسماعیلی با صدور پيامي از حضور حماسي و شكوهمند مردم مؤمن و انقلابي شهرستان  در راهپيمايي روز جهاني قدس تقدير و تشكر کرد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الاسلام احمد اسماعیلی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه،با صدور پيامي از حضور حماسي و شكوهمند مردم مؤمن و انقلابي شهرستان  در راهپيمايي روز جهاني قدس تقدير و تشكر کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

حضور حماسي و شكوهمند مردم مؤمن و انقلابي شهرستان زیرکوه در راهپيمايي روز جهاني قدس، برگ زرين ديگري را در تاريخ سراسر حماسه و ايثار و افتخار اين خطه ولايت مدار ثبت نمود. اين حضور باشكوه و دشمن شكن كه در لبيك به نداي تاريخي امام راحل و عظيم الشأن و فرامين مقام معظم رهبري شكل گرفت، بار ديگر وحدت، همدلي و هوشياري امت اسلامي در برابر توطئه هاي استکبار جهاني و صهيونيسم غاصب را به نمايش گذاشت.

حضور مردم فهيم و قدرشناس زیرکوه در روز قدس همنوا با سایر هموطنان در جاي جاي ميهن عزيز اسلامي در اقصي نقاط جهان و طنين انداز شدن فرياد رساي حمايت از ميراث سال ها قيام انتفاضه و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطين ، يك بار ديگر به جهانيان نشان داد كه مساله فلسطين، مساله اول جهان اسلام است و آرمان رهايی قدس شريف از چنگال رژيم صهيونيستي كه همانا وعده تخلف ناپذير الهي مبني بر پيروزي مستضعفان است، در آينده‌اي نزديك محقق خواهد شد .

در پايان اين پيام آمده : درود و سلام خدا بر گام هاي استوار شما مردم حماسه ساز ، قدرشناس و افتخار آفرين که همگام و همنوا با ساير آزادي خواهان جهان و با حضوري مؤمنانه و آگاهانه، خشم و نفرت خويش را از جنايت هاي وحشيانه دشمنان قدس اعلام داشته و ضمن ابراز همدردي، مرهمي را بر دلهاي داغدار و زخم خورده مردان و زنان صبـور،سلحشــور و مقاوم وكودكان بي گناه فلسطين و غزه سرافراز نهاديد.

اينجانب ضمن تحسين و ارج نهادن به شور و شعور راهپيمايان روز جهاني قدس، از آحاد اقشار مردم فهيم، بصير و با ايمان زیرکوه تقدير و تشكر نموده، از درگاه ايزد منان، عزت، اقتدار و پايندگي روزافزون اسلام و مسلمين و پيروزي نهايي مردم سرزمين حماسه و مقاومت را خواستارم.

 احمد اسماعیلی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.