آخرین اخبار

تاریخ : 18. خرداد 1397 - 14:08   |   کد مطلب: 3229
فرهاد فلاحتی، با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در داخل کشور وجود دارد،تاکید کرد: به هیچ عنوان ارتباط با آمریکا و اسرائیل و اروپا ، نسخه درمان اقتصاد ما نیست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،فرهاد فلاحتی نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در شهر حاجی آباد، اظهارداشت: شما مردم زیرکوه امروز رسالت شکوهمند مبارزه با شرک و نفاق و الحاد را به جهانیان نشان دادید.

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  خاطرنشان کرد:این وحدت و انسجام حرف دارد ما مثل بقیه ملل اسلامی به خیابانها آمدیم تا رسالتی را به گوش آنان که هنوز تحت سلطه امپریالیسم هستند برسانیم.

وی ادامه داد: اگر چه همان زمان که امام روز قدس را اعلام فرمودند هم برخی تفکرات لیبرالی این را بر نمی تافتند اما امت اسلامی روز قدس را با شکوهتر از سال قبل برگزار می کردند.

فلاحتی اذعان داشت:امروز ما در مبارزه با رژیم صهیونیستی تنها نیستیم و راهپیمایی روز جهانی قدس نه تنها در ایران اسلامی بلکه  در اقصی نقاط جهان با شکوه و التهاب و حرارت برگزار می شود  و صدور انقلاب در این است.

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  گفت:کشورهایی که در مقابل استکبارجهانی در طول این 4 دهه  کوتاه آمده اند  امروز بر اساس آمار ،زندگی نکبت باری  را می گذرانند.

فلاحتی با یادآوری جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی،تاکید کرد: بصیرت ابر مرد تاریخ  حضرت امام خمینی (ره ) که در سال ۴۲ خطر اسرائیل را به جهانیان گوشزد می کرد ستودنیست.

وی با بیان اینکه شرایط امروز با گذشته فرق می کند،افزود : این همه دشمنی آمریکا و استکبار با ایران اسلامی صرفا و صرفا به خازر این قدرتی است که در دنیا از سوی ما به لطف الله ایجاد شده است و بحث های اقتصادی نیست چون  در تحریمهای اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی بیشتر ضربه را خودشان می خورند .

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ،بیان داشت:بعد از 40 سال نفوذهای تفکر لیبرالی در بدنه دولت و قو.ای دیگر لانه می کند و یک دفعه ای  برجام  به یک تابو تبدیل می شود و می شود بهشت ایران ، در صورتی که  دو ساعت قبل از امضای برجام اوباما شرطی برای دیپلماتهای ما می آورد و دبه می کند و 24  ساعت بعد از امضای برجام اولین تحریم شروع و پشت سرهم برجام نقض می شود.

فلاحتی گفت: اگر ارتباط با کدخدا و رژیم آمریکا می خواست برای ما فضا ایجاد کند باید یک مذاکره با یک شرکت آمریکایی از جمله بوئینگ انجام می شد نه شرکت ورشکسته ایرباس فرانسوی در صورتی که حتی یک مذاکره هم با یک شرکت آمریکایی انجام نشد.

وی با بیان اینکه برجام یکی از تجربه های تاریخی ماست،ادامه داد: رژیم آمریکا با یک نظامی به نظام جمهوری اسلامی ایران برخورد کرده است و همه برنامه های آمریکا در منطقه با حضور ایران به هم می خورد و این برای آمریکا سخت است.

فلاحتی بیان داشت: امروز منطقه بر خلاف ژنرالهای آمریکایی اداره و برنامه های آنها در منطقه به هم میخورد و  حرف ایران  اینست نه ظلم‌می کنیم نه مظلوم واقع میشویم بلکه  با استحکام رابطه امت و امامت که رمز پیروزی ما بوده و خواهد بود مطمئنا تمامی فشارهای اقتصادی دشمن قطعا به شکست می انجامد.

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  اذعان داشت: مردم نگرانیهایی که در بحث معیشتی دارند اگر چه برحق است اما نسخه درمان آن روابط با آمریکا و دشمنان نیست بلکه برنامه ریزی مسئولین را می خواهد .

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در داخل کشور وجود دارد،تاکید کرد: به هیچ عنوان ارتباط با آمریکا و اسرائیل و اروپا ، نسخه درمان اقتصاد ما نیست .

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  بیان داشت:رهبری معظم انقلاب بسامد حرفشان اینست که مسئولان و مردم توجه به اقتصاد مقاومتی نمایید یعنی حمایت از کالای ایرانی که ملت یک قسم کارند و باید مشارکت فعال در  خرید کالای ایرانی داشته باشند و بقیه به مسئولین بر می گردد.

فلاحتی تصریح کرد: برخی آلارمهایی که  امروز مشاهده میکنیم به مصلحت نیست مشکلاتی که در پرداخت وام برای روستائیان بوجود می آید در شرایط سخت اقتصادی شرایط بدیست.

وی گفت: ما در داخل کشور ظرفیت توانمند سازی داریم و هژمونی نظام در تمامی منطقه خودش را به خوبی نشان میدهد.

فلاحتی گفت: اتکای به بسترهای داخلی ، دور شدن از غلظتهای سیاسی کاری و چشم به دهان رهبری دوختن و آنرا عملیاتی کردن ضرورت کار ما در مبارزه با اسرائیل است و پرهیز از غفلت توجه به دستاوردهای نظام است .

نماینده مرم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس ، گفت: آنچه شکر نعمت دارد حضوردر این اجتماعات است.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.