آخرین اخبار

تاریخ : 18. خرداد 1397 - 13:35   |   کد مطلب: 3228
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤولان شهرستان مرزی زیرکوه در هوای گرم این شهرستان کویری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛ روز ثبت حماسه ای دیگر بود و ملت مسلمان ایران اسلامی همپای سایر مسلمانان جهان به رسم هر سال بر عهدشان  استوار و ثابت قدم ماندند و باحضوری حماسی و مثال زدنی جوانه های امید را در دل مردم مظلوم و بی دفاع سراسر جهان از جمله فلسطین و یمن  شکفتند.

مردم مومن ، روزه دار و همیشه در صحنه شهرستان زیرکوه نیز همچون مسلمانان جهان اسلام با حضوری بینظیر در راهپیمایی جهانی روز قدس شرکت کرده و فریاد " مرگ بر اسرائیل " مرگ بر آمریکا " مرگ بر جنایتکار صهیونیست " را به گوش جهانیان رسانده و نفرت و انزجار خود را از رژیم غاصب و منحوس صهیونیستی به جهانیان مخابره کردند.

گفتنی است ، راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان مرزی زیرکوه با حضور فرهاد فلاحتی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار، جمعی از مسئولان و علمای شیعه و اهل سنت شهرستان و با حضور گرم مردم مومن و روزه دار این شهرستان مرزی از گلزار شهداای شهر حاجی آباد، آغاز و تا مصلی نماز جمعه این شهر ادامه داشت.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.