آخرین اخبار

تاریخ : 2. خرداد 1397 - 23:19   |   کد مطلب: 3203
به همت فرهنگی، اجتماعی سپاه زیرکوه:
جشن محله پاک در شهر حاجی آباد، برگزار شد+تصاویر
در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی،به همت فرهنگی، اجتماعی سپاه زیرکوه،جشن محله پاک در محله کوی امیرالمومنین (ع) شهر حاجی آباد، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی،به همت فرهنگی، اجتماعی سپاه زیرکوه،جشن محله پاک در محله کوی امیرالمومنین (ع) شهر حاجی آباد، برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زیرکوه در این مراسم با گرامی داشت سالروز فتح خرمشهر، گفت: امنیت و آرامش امروز ما مدیون خون شهداست.
 کریمی خاطرنشان کرد:دشمنان به این نتیجه رسیده اند که زمان جنگ سخت و دوران بزن در رو گذشته است و برنامه ریزی کرده است تا غیرت و ایمان جوانان ما را ذره ذره از ما بگیرد.
وی ادامه داد: امروز استکبار جهانی و آل سعود از اعتقاد جوانان ما می ترسند و برای از بین بردن این اعتقادات برنامه ریزی دارند.
کریمی با بیان اینکه بی هدف کاری انجام ندهید،گفت: اگر برای آینده خود برنامه داشته باشیم مطمئن باشید،سرگردان نخواهیم بود.

اعتیاد مرز نمی شناسد

مسئول تعلیم و تربیت سپاه زیرکوه نیز در این مراسم بیان داشت:دشمن می خواهد امروز  ایمان،عزت ، اراده ، غیرت و استقلال ما را با ترویج اعتیاد در بین جوانان و نوجوانان ، از ما بگیرد.
حجت الاسلام غریب ، گفت:امروز کاشت مواد مخدر در کشور همسایه ما با حضور نیروهای آمریکایی به مراتب بیشتر شده است و خرید و فروش آن نیز راحت تر شده است.
وی بیان کرد:اعتیاد مرز نمی شناسد و خیلی راحت در خانه های ما نفوذ می کند و یکی از پیامدهای این نفوذ، بحث طلاق در جامعه است.

اجرای سرود، نمایش، مسابقه و اهدای جایزه از برنامه های این جشن بود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.