آخرین اخبار

تاریخ : 5. ارديبهشت 1397 - 14:07   |   کد مطلب: 3137
با هدف بررسی مشکلات حوزه آموزش و پرورش:
اولین جلسه شورای آموزش وپرورش زیرکوه در سال ۹۷ برگزار شد
اولین جلسه شورای آموزش وپرورش زیرکوه در سال ۹۷ به ریاست فرماندار و با حضورامام جمعه و سایر اعضای این شورا برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، ظهر امروز نخستین جلسه اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست خانزاده فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان در محل اتاق کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش زیرکوه برگزار شد.
علیرضا مهدی پور مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم و تقدیر و تشکر از اعضای شورا بابت همکاری و همراهی در سال گذشته گزارشی از جلسات و مصوبات سال گذشته شورا ارائه داد.

مهدی پور با اشاره به برگزاری یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان عنوان کرد: در بحث یادواره شهدا نیازمند همکاری و همیاری سایر نهادها ، ادارات و اعضای شورا می باشیم.

توجه به مسائل و مشکلات آموزش وپرورش ضروری است

حجت الاسلام والمسلمین مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه در این جلسه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش و نقشی که می تواند این دستگاه در تربیت و پرورش آینده سازان ایفا کند گفت: توجه به مسائل و مشکلات آموزش وپرورش ضروری است و انتظار می رود همگان در جهت ارتقاء  فعالیتهای آموزشی و پرورشی گام بردارند.

امام جمعه شهرستان در ادامه با تبریک پیشاپیش هفته معلم و آرزوی موفقیت برای تمامی فرهنگیان بر لزوم تدارک برنامه های در خور شان این قشر زحمت کش تاکید کرد.

یک چهارم شهدای شهرستان، شهدای دانش آموز و فرهنگی هستند

حجت اله خانزاده فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به سفر مدیران شهرستان در معیت امام جمعه به تهران و دیدار و گفتگو با مدیران کشوری و پیگیری کمبودها و نیازهای شهرستان گفت :امیدواریم با این حرکت خوب و اقدام ارزشمند شاهد رفع کمبودها در شهرستان باشیم.

خانزاده با بیان اینکه یک چهارم شهدای شهرستان، شهدای دانش آموز و فرهنگی می باشند تاکید کرد:جا دارد یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی شهرستان به نحو مطلوب برگزار شود و بر غنای فرهنگی جلساتی این چنین افزوده شود.

فرماندا زیرکوه گفت :با تمام توان در فرمانداری، بخشداری های تابعه و سایر ادارات شهرستان آماده هرگونه همکاری لازم با آموزش و پرورش جهت برگزاری  یادواره شهدا می باشیم.

رئیس شورای آموزش و پروش شهرستان درخصوص احداث اردوگاه دانش آموزی در شهرستان گفت: با توجه به قول دکتر کاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش امیدواریم بحث اردوگاه دانش آموزی در سطح شهرستان که نیاز بسیار مهمی است مرتفع گردد .

خانزاده در خصوص تجهیز و نوسازی مدارس شهرستان ،بیان داشت: مکاتباتی با مدیران عامل بانک های کشور در این خصوص صورت گرفته و تاکنون دو بانک اعلام آمادگی نموده اند که امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد کلنگ زنی و احداث فضاهای آموزشی جدید در سطح شهرستان باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان ادارات تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید،حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی و نماینده شورای شهر مهمان اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 97 بودند .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.