آخرین اخبار

تاریخ : 31. فروردين 1397 - 20:03   |   کد مطلب: 3120
فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، اذعان داشت: امروزبه حول و قوه الهی و عنایات امام زمان، امروز هیچ نقطه ای از این دنیا برای دشمنان نظام اسلامی امن نیست.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،سرگرد ابراهیم کریمی ، ظهر امروز در جمع نمازگزاران شهر حاجی آباد، با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار، با اشاره به فرمایشات امام راحل،اظهارداشت:به فرموده معمار کبیر انقلاب،پاسداران مثل جوانان صدر انقلاب هستند که با جان و دل و عشق و علاقه به اسلام خدمت می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مجموعه ای عنوان کردند که وجودش برای کشور و ملت ایران و همه هدف های والایی که این ملت برای خودش ترسیم کرده است، لازم و ضروری است.

وی بیان داشت:پاسداران باید خود را خدمت گذار مردم بدانند و با مردم با لطف خوش رفتار کنند و اولویت کار پاسداران بادی حل مشکلات مردم باشد و این خواسته مقام عظمای ولایت است.

کریمی ، گفت:سپاه پاسداران مولود انقلاب است و نهادی بسیار ارزشمند است و امروز می بینید که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی به دنبال تضعیف جایگاه سپاه پاسداران هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، اذعان داشت: امروزبه حول و قوه الهی و عنایات امام زمان، امروز هیچ نقطه ای از این دنیا برای دشمنان نظام اسلامی امن نیست و اگر خدای ناکرده دشمنان نظام و انقلاب اسلامی کار احمقانه ای انجام دهند، پاسخ سپاه پاسداران و نیروهای مسلح هم سخت خواهد بود و هم قاطع.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.