آخرین اخبار

تاریخ : 23. فروردين 1397 - 13:38   |   کد مطلب: 3111
در یک اقدام پسندیده صورت گرفت:
نجات آهوی مصدوم، توسط پرسنل مرزبانی زیرکوه
یک راس آهو که بر اثر برخورد با وسائط نقلیه عبوری در جاده مرزی یزدان از ناحیه دست و پا دچار شکستکی شدید شده بود توسط فرماندهی گروهان مرزی یزدان تحویل مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست زیرکوه در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز، گفت:یک راس آهو که بر اثر برخورد با وسائط نقلیه عبوری در جاده مرزی یزدان از  ناحیه دست و پا  دچار شکستکی شدید شده بود توسط  فرماندهی گروهان مرزی یزدان تحویل مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زیرکوه گردید.

مرتضی تقی زاده خاطرنشان کرد:آهوی  زخمی تحت نگهداری و  تیمار داری است و در صورت بهبودی کامل در زیستگاه  مورد نظر رهاسازی خواهد گردید.

وی بیان داشت:در سال های گذشته خشکسالی ، چرای بی رویه مراتع و شکار غیر قانونی موجب کاهش چند گونه جانوری از جمله آهو و هوبره و ... در زیستگاههای  این شهرستان شده است .

تقی زاده افزود: این اقدام فرماندهی محترم گروهان مرزی یزدان بسیارارزشمند و خداپسندانه بوده و  انتظار داریم دیگر همشهریان عزیز نیز  در صورت مشاهده حیوانات و پرندگان زخمی  موضوع را به  واحد حفاظت محیط زیست شهرستان اطلاع داده تا در این زمینه اقدام لازم صورت پذیرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.