آخرین اخبار

تاریخ : 23. فروردين 1397 - 11:35   |   کد مطلب: 3110
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان عنوان کرد:
عملیات نشت یابی شبکه آبرسانی در زیرکوه آغاز می شود
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان گفت:یکی از برنامه های ما در شهر حاجی آباد ، علاوه براصلاح شبکه ،نشت یابی شبکه ها خواهد بود تا بار مالی از دوش مردم کم شود و ان شاء الله به زودی عملیات نشت یابی در زیرکوه آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،مهندس هاشمی صبح امروز در مراسم تودیه و معارفه مدیر آب و فاضلاب شهری زیرکوه، با اشاره به خدمات انجام گرفته در حوزه آب شرب زیرکوه، اظهارداشت:برای ما خدمت به شهرستانهای مرزی در اولویت قرار دارد.
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان خاطرنشان کرد:همه ما مسوول هستیم نیازهای مردم را برطرف کنیم و پاسخگوی مردم باشیم و چه بهتر که نیازهای تولید کنندگان در روستاها را برطرف کنیم.
وی با بیان اینکه جز با مشارکت گروهی نمی توان کارها را پیش برد،گفت: بین ادارات کل آب و فاضلاب شهری و روستایی استان تعامل مثبتی وجود دارد و در سال گذشته در سطح استان حدود یک میلیون متر مکعب آب از شبکه های روستایی به شبکه شهری تزریق شده است.
هاشمی بیان داشت:با توجه به بحث های امنیتی،مرکز تلمتری تاسیسات آب شرب استان راه اندازی شده و تاسیسات به صورت آنلاین رصد می شود و این موضوع در برخی شهرستانها نیزعملی شده است .
وی اذعان داشت: 2500 کیلومتر شبکه اصلی در آب شهری وجود دارد و با توجه به اینکه عمر مفید شبکه ۲۵ سال است ،نگهداری این شبکه وسیع کار سخت و هزینه بری است که باید برای نگهداری آن تدبیر و هزینه شود.
هاشمی گفت:نهبندان،بیرجند و طبس بیشترین هدررفت آب در استان را داشته اند و این هدررفت بوسیله دستگاهای نشت یاب از بحران آب نجات یافته اند.
مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان،بیان کرد:یکی از برنامه های ما در شهر حاجی آباد ، علاوه براصلاح شبکه ،نشت یابی شبکه ها خواهد بود تا بار مالی از دوش مردم کم شود و ان شاء الله به زودی عملیات نشت یابی در زیرکوه آغاز خواهد شد.
وی با تاکید بر بحث حقوق شهروندی،گفت: به این موضوع توجه ویژه ای خواهیم داشت و تلاش خواهد شد فشار شبکه آبرسانی در کل شهر یکسان شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.