آخرین اخبار

تاریخ : 21. فروردين 1397 - 13:14   |   کد مطلب: 3103
با حضوررئیس ستاد احیای زکات خراسان جنوبی:
ستاد زكات شهرستان زیرکوه برگزار شد+تصاویر
به منظور ترويج و احيای زكات در سطح شهرستان زیرکوه،ستاد زكات با حضور رئیس ستاد احیای زکات خراسان جنوبی،جمعی از روحانیون،جمعی از كشاورزان و اعضای ستاد شهرستان در محل دفتر امام جمعه اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، صبح امروز به منظور ترويج و احيای زكات در سطح شهرستان زیرکوه،ستاد زكات با حضور حجت الاسلام فلسفی،رئیس ستاد احیای زکات خراسان جنوبی، جمعی از روحانیون،جمعی از كشاورزان و اعضای ستاد شهرستان در محل دفتر امام جمعه اين شهرستان برگزار شد.

مدیر کمیته امدد زیرکوه در این جلسه  با اشاره به اهمیت بحث زکات، خاطرنشان کرد: بحث پرداخت زکات در شهرستان زیرکوه نسبت به سال گذشته افزایش صد درصدی داشته و مبلغ 57 میلیون تومان از محل زکات عاید کمیته امداد زیرکوه شده است.

ضیاء الدین فارابی ادامه داد:تعداد 650 اصله درخت شامل عناب، زرشک و پسته به نفع محرومین پلاک خورده است و درآمد هر درخت در همان روستا برای محرومین هزینه شده است.

فارابی با اشاره به بحث زکات انگور، گفت: برای اولین بار این موضوع در روستای محمد آباد زیرکوه انجام شد و تعداد 1500 کیلوگرم انگور در این راه جمع آوری و صرف محرومین شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.