آخرین اخبار

تاریخ : 28. خرداد 1394 - 11:12   |   کد مطلب: 31
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:فرهنگیان مرزنشین حق مرزی دریافت می کنند.  

 مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:فرهنگیان مرزنشین حق مرزی دریافت می کنند.

عباس لامعی، صبح امروز در مراسم گردهمایی مدیران و معاونین آموزشی شهرستان ها و مناطق استان که در سالن اجتماعات اردوگاه هدایت برگزار شد، اظهار کرد: توسعه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار دانش استان یکی از اولویت های مهم کاری آموزش و پرورش برای سال تحصیلی آینده به شمار می رود.
وی، با اشاره به الکترونیکی شدن و تسریع در ارسال و پاسخ نامه های اداری تصریح کرد: راه اندازی اتوماسیون اداری علاوه بر سرعت بخشیدن و آنلاین شدن مکاتبات اداری زمینه افزایش رضایتمندی مراجعین به آموزش و پرورش را نیز به دنبال داشته است.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، بر کاهش 20 درصدی بخشنامه ها، تأکید کرد و افزود: الکترونیکی شدن مرسولات اداری باعث صرفه جویی های فراوانی در بحث هزینه ها و کاغذ شده است.
طرح رتبه بندی به معلمین بالای 4 سال خدمت تعلق می گیرد
لامعی با اشاره به برگزاری جشنواره مهارتی هنرآموزان و هنرجویان هنرستان های کاردانش کشور در مرداد ماه سال جاری، به میزبانی خراسان جنوبی، تصریح کرد: قصد داریم در حاشیه این جشنواره غرفه هایی برای نمایش و عرضه تولیدات هنرآموزان و هنرجویان هنرستان های استان در اختیار آنان قرار دهیم.
دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از اجرای طرح رتبه بندی معلمین استان از اول مهر سال جاری و همزمان با سراسر کشور خبر داد و ابراز داشت: این طرح تمام معلمینی که بالای 4 سال سابقه خدمت دارند را شامل می شود.
وی با بیان این که بیش ازنیمی از جمعیت فرهنگیان استان را بانوان فرهنگی تشکیل می دهند، یاد آور شد: باید با توجه به توانایی و ظرفیت بانوان فرهنگی علاوه بر مسائل آموزشی به استفاده از تجربیات و توانایی های آنان در  میادین اجرایی و اداری، توجه بیشتری شود.

 لامعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: حق نوار مرزی فرهنگیان شاغل در 4 شهرستان استان از محل صرفه جویی های آموزش و پرورش همزمان با تیرماه برقرار می شود.
گفتنی است شهرستان های زیرکوه، درمیان ، نهبندان وسربیشه چهار شهرستان مرزی هستند که از ادوارگذشته پیگیر برقراری حق نوار مرزی بوده اند که این حق با پیگیری های مدیر کل آموزش وپرورش محقق گشته است.

حق نوار مرزی فرهنگیان زیرکوه برقرار می شود

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.