آخرین اخبار

تاریخ : 19. فروردين 1397 - 9:41   |   کد مطلب: 3098
روستای محمدآباد در فاصله 20 کیلومتری جنوب شهر حاجی‌آباد قرار دارد، این روستا از لحاظ موقعیت جغرافیایی جزو روستاهای جالب و دیدنی منطقه با طبیعتی بسیار زیبا است. وجود کوه‌های سر به فلک کشیده در غرب و تپه‌های ماسه‌ای بزرگ در شرق روستا سبب شده تا این روستا طبیعتی خاص و جالب داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،روستای محمدآباد در فاصله 20 کیلومتری جنوب شهر حاجی‌آباد قرار دارد، این روستا از لحاظ موقعیت جغرافیایی جزو روستاهای جالب و دیدنی منطقه با طبیعتی بسیار زیبا است.  وجود کوه‌های سر به فلک کشیده در غرب و تپه‌های ماسه‌ای بزرگ در شرق روستا سبب شده تا این روستا طبیعتی خاص و جالب داشته باشد.

بیشه محمدآباد که برگرفته از وجود درختان بی‌شمار در دامنة کوه بوده در فاصله 3 کیلومتری روستای محمدآباد قرار دارد، به علت روییدن درخت چناری عظیم در کنار چشمه به آن پای چنار هم می‌گویند که البته متاسفانه این درخت چنار عظیم چند سالی است نقش بر زمین شده است.

وجود آب بسیار فراوان که از دل کوه بیرون می‌آید سبب خلق طبیعتی بسیار زیبا در دامنه کوه محمدآباد گردیده که همه روزه پذیرای مهمانان زیادی از نقاط مختلف منطقه و حتی شهرستانهای همجوار می‌باشد.

طبیعت زیبای بیشه در چند سال اخیر به علت قهر طبیعت و وجود خشکسالی‌های پی‌در‌‌پی آن طراوت و زیبایی سالیان گذشته را از دست داده ولی همچنان از تفریحگاه‌های جذاب و پر مشتری منطقه محسوب می‌شود.

این روزها حضور در بیشه محمدآباد، با خنکای نسیم کوهستان و زلال آب چشمه زیبا همراه می شود و شادابی خاصی در علاقه مندان به طبیعت و گردشگران ایجاد می کند.

روزهای گرم بهاری ، فرصت مناسبی برای آب تنی در چشمه زلال و استفاده از سایه سار درختان بید و خنکای نسیم کوهستان است.

این روزها اگر گذرتان به بیشه محمد آباد افتاد، فرصت آب تنی در آب زلال ،حضور در دره زیبای پامه دره،بازدید از غار بیشه و کوهنوردی در دامنه کوههای زیبا و سر به فلک کشیده این روستا را از دست ندهید.

دیدگاه‌ها

سلام دوست عزیز زیرکوه فقط اردکول ومحمدآباد که تنها نیست به آرشیوت اگه نگاهی بندازی میبینی که از جاهای دیگه جیزی ننوشته ای هر چند که مهم نیست. باتشکر
سلام.آرشیو گردشگری رو ی نگاه بندازین سعی کردیم از همه جا مطلب بزاریم ولی طبیعیه جایی که شخصا میرم و عکس میگیرم بیشتر منتشر میشه

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.