آخرین اخبار

تاریخ : 18. فروردين 1397 - 14:33   |   کد مطلب: 3096
فرماندار زیرکوه گفت:در سال 96 نسبت به سال 95 اتفاقات خوبی در بحث اعتبارات رخ داد و اعتبارات عمرانی زیرکوه نسبت به سال قبل قریب به 100 درصد افزایش داشته است و باید تلاش شود تا مردم نیز این را در عمل و نتیجه مشاهده کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده  صبح امروز در اولین جلسه شورای اداری زیرکوه در سال 97  با تبریک سال جدیداز تلاشهای همه مدیران دستگاههای اجرایی در سال 96 تشکر کرد و اظهارداشت:امیدواریم سال پیش رو سال پر خیر و برکتی برای کشور و نظام باشد و شاهد هیچگونه حادثه سوء طبیعی در سال جاری در کشور نباشیم.

فرماندار زیرکوه خاطرنشان کرد:جدی ترین دغدغه و مساله در سال جاری بحث آب و خشکسالی است که کل زیست بوم و حیات مناطق خشک را تهدید می کند و نگرانی از مهاجرت جمعیت از مناطق خشک و کم آب وجود دارد و این یک تنش بسیار جدی است که امیدواریم با بارش رحمت الهی ، این دغدغه رفع شود.

وی برگزاری نمایشگاههای بوم گردی در تهران و مشهد را فرصت مناسبی برای معرفی مناطق مختلف و محصولات و توانمندی های شهرستان زیرکوه دانست و از برگزار کنندگان این نمایشگاه تشکر کرد و گفت:امیدواریم از طریق این نمایشگاهها رونق اقتصادی به بخشی از محصولات  کشاورزی شهرستان برگردانده شود.

خانزاده بیان داشت: مهمترین رسالت مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی در شرایط حاضر، تقویت روحیه شادابی و امید در بین آحاد جامعه است و  این موضوع یکی از ضروریات شرایط حاضر با توجه به هجمه های گسترده و تبلیغات بسیار وسیع در فضای مجازی و رسانه های خارجی است که مهمترین هدف آنها ناامید کردن نسل جوان از نظام و انقلاب است و در پی القاء این تنفکر هستند که نظام کارآمدی خود را از دست داده است.

فرماندار زیرکوه تاکید کرد:یکی از تهدیدات جدی که مقام معظم رهبری همواره به آن اشاره می کنند، بحث تقویت روحیه شادابی و امید درجامعه است و همگان باید هم با اقدامات و دستاوردهای نظام آشنا شوند و هم امیدوار به آینده نظام و انقلاب باشند.

خانزاده، بیان داشت:قبول داریم برخی از اتفاقات از جمله فسادها و اختلاسهای کلان و .. در تمام دولت ها به این اعتماد صدمه زده است، اما شالکله نظام شالکه سالمی است و باید مردم را به این موضوع امیدوار کرد.

وی خاطرنشان کرد:بخش عمده ای از اعتبارات در سه ماهه اول سال 97 تخصیص خواهد یافت و انتظار ما این است که همه مدیران پیگیر جذب اعتبارات و انعقاد قراردار با پیمانکاران مربوطه باشند.

فرماندار زیرکوه گفت:در سال 96 نسبت به سال 95 اتفاقات خوبی در بحث اعتبارات رخ داد و اعتبارات عمرانی زیرکوه نسبت به سال قبل قریب به 100 درصد افزایش داشته است و باید تلاش شود تا مردم نیز این را در عمل و نتیجه مشاهده کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

خانزاده ادامه داد: اعتبارات تملک و دارایی زیرکوه حدود 2 میلیارد تومان و اعتبارات 3 درصد نفت حدود 11 میلیارد تومان بوده است که اگر 90 درصد آن تحقق پیدا کند ، اعتبار قابل ملاحظه ای به همه بخش های شهرستان تزریق خواهد شد و به توسعه متوازن شهرستان کمک خواهد کرد.

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه اعتبارات آبرسانی به مناطق روستایی ، نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، گفت:این موضوع از محل قانون آبرسانی به مناطق روستایی و شهری جبران خواهد شد.

دیدگاه‌ها

اگر اعتبارات صد در صد افزایش دارد و شعار نیست پس بفرمائید که کجا هزینه شده یا در حال هزینه شدن است . پروژها که 4 الی 5 سال است در حال اجراست و هیچ اهتباری ندارد سالنهای ورزشی از شهر حاجی اباد گرفته تا سالنهایی که 5 سال شده کلنگ خورده ولی خبری از اجرا نیست . طرح هادی روستاها که در هر کجا شروع شده 5 الی 6 شال شده رها شده و هیچ . و بقیه امورات که مشخصه . لطفا مسئولین محترم گزارشی از اعتبارات صد در صدی بفرمایند تا مردم دل گرم شوند . منتظریم .
خانزاده بیان داشت: مهمترین رسالت مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی در شرایط حاضر، تقویت روحیه شادابی و امید در بین آحاد جامعه است و این موضوع یکی از ضروریات شرایط حاضر با توجه به هجمه های گسترده و تبلیغات بسیار وسیع در فضای مجازی و رسانه های خارجی است جوانان بیچاره به دنبال کار و اشتغال شاد هستند و در صورتی که شغل یا درآمد داشته باشند با حرف که جیب جوانان پر پول نمی شود . چه کاری برای جوانان در شهرستان شده تا شاد باشند . سالن ورزشی ساخته شده تا جوانان به دنبال کارهای بیهوده نرن . شغل ایجاد شده تا جوانان ازدواج کنند . و موارد دیگر که پیش پای جوانان هست .
جوانان در روستا ها آب خوردن ندارند چه جوری شاد باشند . شکم گرسنه و بیکاری و .......شادی آور است .

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.