آخرین اخبار

تاریخ : 23. اسفند 1396 - 13:43   |   کد مطلب: 3051
به منظور مشارکت دانش‌آموزان در کنترل ترافیک نوروزی:
همایش همیاران پلیس در زیرکوه برگزار شد
به منظور آمادگی و مشارکت دانش‌آموزان در کنترل ترافیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و فرماندهی انتظامی شهرستان همایش همیاران پلیس در آموزشگاه علی ابن ابیطالب (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به منظور آمادگی و مشارکت دانش‌آموزان در کنترل ترافیک با حضور مدیر آموزش و پرورش و فرماندهی انتظامی شهرستان همایش همیاران پلیس در آموزشگاه علی ابن ابیطالب (ع) شهر حاجی آباد برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش زیرکوه در این مراسم،گفت: یکی از مهمترین مسایلی که در آموزش و پرورش همواره مورد توجه قرار داشته، احترام به قانون و رعایت آن در تمام سطوح زندگی است.

علیرضا مهدی پور خاطرنشان کرد:دانش آموزان می توانند به عنوان مهمترین سفیران قانون در جامعه با دریافت مسایل مربوط به قوانین مربوط به جامعه از جمله قوانین راهنمایی و رانندگی و انتقال آن به خانواده ها، زمینه رعایت قانون را در جامعه از سوی اقشار مختلف افراد فراهم کنند.

همیاران پلیس بازوی توانمند پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند.

فرمانده انتظامی زیرکوه نیز در این مراسم، با تاکید بر نقش همیاران پلیس در کنترل حوادث و سوانح رانندگی ، گفت:مهمترین موضوع در بحث جلوگیری از حوادث چه پیاده باشیم و چه سواره،، گذشت است و چه خوب است که در رانندگی بیشترین گذشت را داشته باشیم.

سرهنگ سیدرضا حسینی خاطرنشان کرد:طرح همیاران پلیس یکی از طرح هایی است که چندین سال با همکاری همه دست اندرکاران، اجرا می شود و این همیاران پلیس بازوی توانمند پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند.

وی بیان داشت: درخواست ما از دانش آموزان این است که با صبر، حوصله و ادب کامل رعایت قوانین و مقررات را با بیان و زبان خود به والدین و بستگان خود تذکر هید چون این تذکر و ارشاد شما بسیار اثرگذار است.

فرمانده انتظامی زیرکوه گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 86 درصد تذکرات فرزندان و همیاران پلیس به والدین، موثر واقع شده و باعث کاهش تخلفات و تصادفات گردید.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.