آخرین اخبار

تاریخ : 11. اسفند 1396 - 11:40   |   کد مطلب: 3009
همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین س:
همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه، برگزار شد
همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین س،همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه،در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین س،به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و حوزه مقاومت حضرت ام البنین زیرکوه،همایش تکریم از مادران و همسران شهدای زیرکوه،در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضائی نیا در این همایش اظهارداشت:شهدا و خانواده شهدا سرمایه این کشورند و همه ما باید به خانواده شهدا احترام بگذاریم.
امام جمعه زیرکوه خاطرنشان کرد:شما فرزندان و همسران خود را تقدیم انقلاب کرده اید و یک قدم از همه ما جلوتر هستید و انتظار ما این است در همه مسایل روز از ما جلوتر باشید.
وی با اشاره به ویژگی های حضرت ام البنین،بیان داشت:آن حضرت به مسائل روز توجه ویژهدای داشت و امروز مادران و همسران شهدا باید توجه به زمان داشته باشند.
امام جمعه زیرکوه خطاب به همسران شهدا گفت: شما باید فرزندان خود را به گونه ای تربیت کنید که ولایت مداری و در خط انقلاب ماندن در وجودشان نهادینه شود.
مرتضائی نیا تاکید کرد:باید طوری یادگاران شهدا را تربیت کنید که همیشه در خط نظام و انقلاب و فدایی ولایت باشند‌
وی بیان داشت:این نظام و انقلاب ثمره خون پاک فرزندان شماست و انتظار داریم در همه صحنه ها از ما جلوتر باشید.
امام جمعه زیرکوه گفت:دشمن به دنبال گرفتن دین مردم ، تخریب چهره روحانیت ،تخریب بسیج و سپاه که امروز برای نظام ارزش است.
مرتضائی نیا افزود:دشمن به دنبال تخریب چهره ولایت است چون می داند هرجا روشنگری است و نقشه دشمنان نقش براب می شود به برکت ولایت فقیه است اما امروز فززندان شهدا نخواهند گذاشت.

دیدگاه‌ها

خیلی عالیه واقعا دمشون گرم که بفکر شهدا وخانواده شهدا و وهمسرانشون هستند

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.