آخرین اخبار

تاریخ : 8. اسفند 1396 - 14:39   |   کد مطلب: 3003
فینالیست های مسابقات فوتسال دانش آموزان زیرکوه،شناخته شدند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، مسابقات فوتسال دانش آموزان پسر زیرکوه در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول با شرکت 20 تیم و حضور 200 ورزشکار در دو سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان و هلال احمر زیرکوه برگزار شد.

در مسابقات مقطع ابتدایی 12 تیم در قالب 4 گروه در سالن ورزشی ورزش و جوانان و در مسابقات متوسطه اول 8 تیم در قالب دو گروه 4 تیمی در سالن ورزشی هلال احمر ، با هم به رقابت پرداختند که در پایان دور گروهی ،‌در مقطع ابتدایی تیم های خدایی حسن آباد،‌منوچهری آبیز،ایثار حاجی آباد و شاهد شهید کاوه به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در مقطع متوسطه اول نیز تیم های شهید افضلی کبودان،شهید مفتح زهان،ذخایر انقلاب آبیز و شهید ناصری حاجی آباد، با کسب بیشترین امتیاز وارد مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.

در مرحله نیمه نهایی نتایج زیر حاصل شد:

دبستان

شاهد ۱  حسن آباد ۲
ایثار ۵ منوچهری آبیز ۱

متوسطه

ذخایر آبیز ۲ مفتح زهان۳
کبودان ۰ شهید ناصری حاجی آباد ۳

به این ترتیب فینال مقطع ابتدایی بین دو تیم شهید خدایی حسن آباد و ایثار حاجی آباد و فینال مقطع متوسطه بین دو تیم شهید مفتح زهان و شهید ناصری حاجی آباد برگزار خواهد شد.

گفتنی است دو تیم شهید مفتح زهان و شهید ناصری حاجی آباد دیدار افتتاحیه این مسابقات را برگزار کردند که این دیدار با نتیجه 5 بر 4 به سود شهید ناصری به پایان رسید.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.