آخرین اخبار

تاریخ : 4. اسفند 1396 - 21:18   |   کد مطلب: 2983
فرماندار زیرکوه با بیان اینکه باید کشوری و ملی فکر کنیم،خاطرنشان کرد:انتظار داریم این نگاه که فقط زیرکوهی برای زیرکوه دل می سوزاند باید اصلاح شود.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،حجت الله خانزاده امشب در جلسه برنامه ریزی  ستاد توسعه شهرستان زیرکوه،اظهارداشت:شرایطی که امروز وجود دارد و جایگاهی که الان ایستاده ایم، با ده سال قبل و 5 سال قبل فرق می کند.

فرماندار زیرکوه با بیان اینکه باید کشوری و ملی فکر کنیم،خاطرنشان کرد:انتظار داریم این نگاه که فقط زیرکوهی برای زیرکوه دل می سوزاند باید اصلاح شود چون هر نقطه از خاک میهن،وطن ماست و افرادی هستند که با وجود غیربومی بودن ولی در شهرستان زیرکوه نهایت تلاش خود را برای خدمت به مردم به کار می بندند و نمونه آن پزشکانی است که در بیمارستان زیرکوه خدمت می کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه این خط کشی ها و تقسیم بندی ها تا کنون بسیار به ما آسیب زده است.

خانزاده با اشاره به گردهم آیی زیرکوهی ها، گفت: این یک گرد هم آیی اجتماعی است و صرفا به یک جریان اختصاص ندارد و باید از این فرصت استفاده کرد تا در ایام تعطیلات عید،این گردهم آیی برگزار شود و تلاش شود تا افراد صاحبنظر که ناشناس هستند شناسایی شوند.

فرماندار زیرکوه،گفت:بسیاری از نیروهای شهرستان زیرکوه در ادارات کل استان حضور دارند و این فرصت خوبی است تا از ظرفیت این افراد برای مشاوره استفاده کرد.

وی تاکید کرد:این گردهم آیی بزرگ نخبگان ،کارآفرینان و صاحبنظران باید جنبه دولتی نداشته باشد و با عنوان ستاد توسعه مردمی کارها پیش برده شود.

خانزاده با بیان اینکه به هیچ عنوان از این گردهم آیی نباید استفاده سیاسی شود،اذعان داشت:اینگونه بهره برداری، هیچ فایده ای نخواهد داشت و چاره ای جز این نداریم که اگر بخواهیم مملکت را درست کنیم باید به سمت درست کردن فرهنگ حرکت کنیم.

فرماندار زیرکوه نیز با بیان اینکه،‌این نشست می تواند برای توسعه شهرستان ،‌مفید باشد،گفت:تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای برگزاری این نشست است.

وی خاطرنشان کرد:ما همه حمایت های لازم را از این نشست انجام خواهیم داد و علیرغم اینکه بنده خودم زیرکوهی نیستم اما خودم را از هر زیرکوهی ،زیرکوهی تر می دانم و تلاش خواهیم کرد در این راه یک قدم مثبت برداریم و تلاش شود تا فکرها و ایده های نو برای توسعه شهرستان ارائه شود و اگر این ایده ها حتی منجر به ایجاد 10 شغل هم شود،‌باز هم موفق خواهد بود.

دیدگاه‌ها

اقای فرماندار گفته من خودم رو از هر زیرکوهی ،زیرکوهی تر میدونم . تا ببینیم وعده های اقتصادی که ایشون در همین چند روز پیش دادند چطوری لباس عمل می پوشاند ؟؟ اگر عمل به وعده های داده شده کرد اون موقع روشن میشه ایا یه زیرکوهی هست یا خیر ؟ منتظریم
اقای فرماندار گفته من خودم رو از هر زیرکوهی ،زیرکوهی تر میدونم . تا ببینیم وعده های اقتصادی که ایشون در همین چند روز پیش دادند چطوری لباس عمل می پوشاند ؟؟ اگر عمل به وعده های داده شده کرد اون موقع روشن میشه ایا یه زیرکوهی هست یا خیر ؟ منتظریم
آقای فرماندار و معاونش همش کار سیاسی می کنن ادم متاسف میشه که می بینه هیچ کدوم در شهرستان مستقر نیستن اگر راست میگه که زیرکوهی خودش رو می بینه زن و بچه شون رو بیارن زیرکوه

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.