آخرین اخبار

تاریخ : 1. اسفند 1396 - 9:02   |   کد مطلب: 2977
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خبرداد:
اعزام ۴۳ مبلغ در ایام فاطمیه به روستاهای زیرکوه
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه از اعزام ۴۳ مبلغ در دهه دوم ایام فاطمیه به روستاهای زیرکوه خبرداد.

حجت الاسلام احمد اسماعیلی در گفت و گو با پایگاه خبری زیرکوه نیوز،از اعزام ۴۳  مبلغ در دهه دوم ایام فاطمیه به روستاهای زیرکوه برای شب شهادت و شام غریبان حضرت زهرا سلام الله علیها خبر داد.
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این طلاب و مبلغین دجهت ترویج سبک زندگی فاطمی به روستاهای شهرستان  اعزام شدند.
حجت الاسلام اسماعیلی هدف از اعزام مبلغان را ترویج سبک زندگی فاطمی و تبیین سیره آن حضرت و تبیین شخصیت والای حضرت زهرا س عنوان و گفت: این مبلغین در مساجد فعالیت های تبلیغی را با موضوعیت زندگی حضرت زهرا (س) و سبک زندگی اسلامی آغاز می کنند.

وی دیگر اهداف اعزام مبلغین در ایام فاطمیه را، ارتقای سطح آگاهی مردم نسبت به فرهنگ فاطمی، جهت دهی عزاداری های ایام فاطمیه و معرفی سبک زندگی و سیره فاطمی برای الگوگیری از این شخصیت بزرگ عنوان کرد
حجت الاسلام اسماعیلی تصریح کرد: در جهان معاصر دشمن از هر روزنه‌ای برای تغییر شیوه زندگی مسلمانان از آداب و رسوم گرفته تا اخلاق استفاده می‌کند، با توجه به اینکه مساجد روزانه میزبان مردم هستند حضور روحانیون مبلغ در مساجد و حسینیه‌ها در مناسبت‌های مختلف، باعث تبلیغ معارف ناب اسلامی و ترویج سبک زندگی اسلامی می شود

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.