آخرین اخبار

تاریخ : 30. بهمن 1396 - 12:28   |   کد مطلب: 2975
به همت اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش زیرکوه صورت گرفت:
برگزاری گفتمان دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد
به همت اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش زیرکوه گفتمان دینی و پرسش و پاسخ دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،به همت اداره تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش زیرکوه گفتمان دینی و پرسش و پاسخ دینی در دبیرستان ابن سینا حاجی آباد برگزار شد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با اشاره به برگزاری گفتمان دینی در مدارس،گفت: در حال حاضر در بیشتر مدارس شهرستان جلسات گفتمان و پرسش و پاسخ دینی برگزار می شود.
حجت الاسلام احمد اسماعیلی با بیان اینکه این گفتمانها با موضوعات گوناگون برگزار می‌شود، ادامه داد: بصیرت افزایی، شناخت جایگاه ولایت و امامت،شخصیت شناسی حضرت فاطمه(س) ،  امام شناسایی، عفاف و حجاب، آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق و اعتیاد، نحوه استفاده از اینترنت و کانال‌های موجود در فضای مجازی، ماهواره و اثرات منفی آن در زندگی ، ترویج سبک زندگی اسلامی و قرانی، اخلاق اسلامی از مهم‌ترین موضوعات این گفتمان‌ها است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه خاطرنشان کرد: این جلسات با حضور حجت الاسلام حسینی از اساتید اعزامی از قم در مساجد و مدارس برگزار می شود.
وی در پایان با بیان اینکه اجرای گفتمان یکی از اقدامات خوب تبلیغات اسلامی در راستای توسعه و ترویج آموزه‌ها و شعائر دینی است، اضافه کرد: تبلیغات اسلامی با موضوع نهادینه کردن آموزه‌های دینی و معنوی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرای این گفتمان‌ها را در دستور کار خود دارد.

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.