آخرین اخبار

تاریخ : 26. بهمن 1396 - 14:35   |   کد مطلب: 2957
استاندار خراسان جنوبی گفت:ما نمی توانیم شاهد ماجراهای غم انگیز باشیم بلکه باید خود مردم بخواهند و محکم هم بخواهند و چشم امید به اعتبارات استانی و کشوری نداشته باشند،‌هرچند ادارات بالادست هم باید به وظایف خود عمل کنند.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز، محمد مهدی مروج الشریعه  صبح امروز در جلسه ستاد توسعه تعاون زیرکوه،‌اظهارداشت:شما مردم باید این نکته را بدانید که از هیچ جایی هیچ کمکی به شما نخواهد شد و باید تصمیم گرفت با این استراتژی چه باید کرد.
استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:بنده از بزرگان این شهرستان انتظاردارم که در اتاق خود نشینند چون متعلق به این منطقه هستند و باید اتاق فکر این شهرستان باشندخصوصا افرادی که در مرکز استان و تهران مشغول به خدمت هستند.
مروج الشریعه با بیان اینکه اصل توسعه با مشارکت مردم است،گفت:هرجا مردم وارد صحنه شدند کار تمام شده است و حتی جنگ تحمیلی را نیز همین مردم اداره و تمام کردند بنابراین در حال حاضر هم مدیرعاملان تعاونی ها بهترین نماد مشارکت مردم هستند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه همیشه از کمبودها گلایه نکنید،بیان داشت:استعدادهای منطقه را بشناسید و این استعدادها باید به فعلیت دربیاید.
وی با اشاره به بسته شدن بازارچه مرزی یزدان، اذعان داشت:بسته شدن مرز اشتباه بود و بعد از آن نیز پیگیری نشد چون بازارچه مرزی یزدان یکی از بهترین بازارچه های مرزی شرق کشور بود.
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:ما نمی توانیم شاهد ماجراهای غم انگیز باشیم بلکه باید خود مردم بخواهند و محکم هم بخواهند و چشم امید به اعتبارات استانی و کشوری نداشته باشند،‌هرچند ادارات بالادست هم باید به وظایف خود عمل کنند.
مروج الشریعه خطاب به مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید گفت: تا وقتی منطقه ای مثل زیرکوه با این مقدار محرومیت وجود دارد، اول باید هرچه منبع وجود دارد به این تعاونی ها داده شود و سرریز اعتبارات به مناطق دیگر هدایت شود.

استاندار خراسان جنوبی خاطرنشان کرد:تسهیلگران،مشارکت مردم و اتاق فکر باید در کنار هم قرار گیرد و حاکمیت به عنوان مولفه چهارم باید زنجیره های لازم مدیریتی را به هم متصل کند.

وی تاکید کرد: عزم و اراده مردم قطعا مسئولان را هم به شوق خواهد آورد و ان شاء الله تلاش خواهیم کرد به کمک بزرگان، با کمک هم  وبا حضور پرشور مردم و نمایندگان مردم،‌در توسعه شهرستان زیرکوه بیش از پیش توفیق داشته باشیم.

دیدگاه‌ها

همینه دیگه همیشه همین بوده همش مردم مردم پس مسولین چی
کاری برای مردم زیرکوه کردین که حالا میگین مردم تلاش کنند ؟؟؟؟!! مسئولین رده بالا
استاندار خیال خودش رو از یه شهرستان استان که راحت کرد نه بودجه ای و نه اعتباری ... به به و دیگر هیچ ...

دیدگاه شما

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.